tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Wars Poland na Pozna Motor Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Wars Poland na Pozna Motor Show

Autor: Informacja prasowa 2018.03.10, 14:59 Drukuj

6 kwietnia, podczas targów Poznań Motor Show, odbędzie się pierwsza edycja imprezy Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowych zawodów w stunt ridingu. Ścigacz.pl został partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show fani palenia gumy i jazdy na kole będą mieli okazję oglądać zmagania najlepszych stunterów z Polski i innych krajów Europy. Swoją obecność zapowiedzieli już tacy utytułowani zawodnicy, jak mistrz świata, Marcin "Polish Ninja" Głowacki, czy świeżo upieczony zawodnik Red Bulla, zwycięzca Stunt Masters Cup w Dubaju - Mike Jensen z Danii.

NAS Analytics TAG

Zawody odbędą się w sobotę oraz niedzielę - 7 i 8 kwietnia. Organizator zaprasza jednak na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich już w piątek, kiedy odbędą się otwarte treningi. Będzie można zobaczyć i poczuć przedsmak tego, co będzie się działo w kolejnych dniach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr