tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Wars Poland na Poznań Motor Show

Stunt Wars Poland na Poznań Motor Show

Autor: Informacja prasowa 2018.03.10, 14:59 Drukuj

6 kwietnia, podczas targów Poznań Motor Show, odbędzie się pierwsza edycja imprezy Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowych zawodów w stunt ridingu. Ścigacz.pl został partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show fani palenia gumy i jazdy na kole będą mieli okazję oglądać zmagania najlepszych stunterów z Polski i innych krajów Europy. Swoją obecność zapowiedzieli już tacy utytułowani zawodnicy, jak mistrz świata, Marcin "Polish Ninja" Głowacki, czy świeżo upieczony zawodnik Red Bulla, zwycięzca Stunt Masters Cup w Dubaju - Mike Jensen z Danii.

Zawody odbędą się w sobotę oraz niedzielę - 7 i 8 kwietnia. Organizator zaprasza jednak na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich już w piątek, kiedy odbędą się otwarte treningi. Będzie można zobaczyć i poczuć przedsmak tego, co będzie się działo w kolejnych dniach.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę