tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Wars Poland na Poznań Motor Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Wars Poland na Poznań Motor Show

Autor: Informacja prasowa 2018.03.10, 14:59 Drukuj

6 kwietnia, podczas targów Poznań Motor Show, odbędzie się pierwsza edycja imprezy Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowych zawodów w stunt ridingu. Ścigacz.pl został partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji Poznań Motor Show fani palenia gumy i jazdy na kole będą mieli okazję oglądać zmagania najlepszych stunterów z Polski i innych krajów Europy. Swoją obecność zapowiedzieli już tacy utytułowani zawodnicy, jak mistrz świata, Marcin "Polish Ninja" Głowacki, czy świeżo upieczony zawodnik Red Bulla, zwycięzca Stunt Masters Cup w Dubaju - Mike Jensen z Danii.

NAS Analytics TAG

Zawody odbędą się w sobotę oraz niedzielę - 7 i 8 kwietnia. Organizator zaprasza jednak na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich już w piątek, kiedy odbędą się otwarte treningi. Będzie można zobaczyć i poczuć przedsmak tego, co będzie się działo w kolejnych dniach.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę