tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczęcie sezonu 2018. Gdzie pojechać, co zobaczyć?

Rozpoczęcie sezonu 2018. Gdzie pojechać, co zobaczyć?

Autor: Raff 2018.03.10, 17:42 Drukuj

Przygotowaliśmy dla was 6 propozycji rozpoczęcia sezonu. Nie są to tylko typowe imprezy, które kojarzymy z tym hasłem. Na liście znalazły się też dość nieoczekiwane propozycje - sprawdźcie sami!

Wiosna! Każde motocyklowe serce dosłownie rwie się do jazdy, każdy tęskni za zapachem benzyny i przygody. Tak uroczysta chwila aż prosi się o odpowiednią oprawę. Chciałby się gdzieś pojechać, uczcić ten moment godnie.

Nie każdy lubi jednak rozpoczęcie sezonu w formie hucznej imprezy z koncertami i prężeniem motocyklowych muskułów. Są tacy, którzy wolą świętować po swojemu - doskonaląc własne umiejętności lub odkrywając nowe drogi. Oto XXX naszych propozycji na rozpoczęcie sezonu 2018.

1. Poznań Motor Show

Ostatnia z dużych imprez motocyklowych przed sezonem jest dobrą okazją by podejrzeć nowości, spotkać się z ciekawymi postaciami z motocyklowego świata, czy to i owo kupić. Dzięki terminowi poznańskie targi mają też wielką zaletę - na 90% będziesz mógł przyjechać na nie motocyklem. Tradycyjnie dla Poznania, czeka wiele atrakcji, zatem - czemu nie!

2. Jasna Góra

Smutny jest fakt, że kultowa impreza została brutalnie podzielona na dwie, a to zrodziło też podziały wśród motocyklistów. Niemniej jednak wciąż jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kalendarzu. Co roku przyciąga tysiące motocyklistów ze wszystkich zakątków Polski. Pierwotna impreza, XV Zlot Gwiaździsty im. Ks. Ułana Zdzisława Peszkowskiego, organizowana przez Stowarzyszenie Rajd Katyński, odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia na Jasnej Górze.

3. Wambierzyce

Pozostając w klimatach religijno-motocyklowych, warto rozważyć VI Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Wambierzyce 2018. To bardzo przyjemna, kulturalna impreza, która przyciąga wielu ciekawych motocyklistów. Wielkim plusem jest lokalizacja - Wambierzyce leżą w sercu Kotliny Kłodzkiej, można zatem połączyć udział w rozpoczęciu sezonu z przejażdżką cudownymi drogami regionu. Termin: 29 kwietnia.

4. Festiwal The Art of Ride

Jedyny w Polsce i jeden z pierwszych na świecie festiwal tematyczny, poświęcony podróżom motocyklowym. Przez dwa dni The Art of Ride można napatrzeć się takich wspaniałości i nabić głowę taką ilością inspiracji, że wystarczy na cały sezon. To także doskonała okazja, by poznać ludzi, którzy mają tę samą pasję i spojrzenie na motocyklowy świat. Termin: 20-21 kwietnia.

5. Szkolenie z techniki jazdy

Początek sezonu to dobry moment na odświeżenie własnych umiejętności i przyswojenie nowych. Pod okiem trenerów, w ciągu kilku godzin, i za naprawdę niewielkie pieniądze, można kolosalnie poprawić swoją technikę jazdy. Program zależy od tego, czy chcesz trenować jazdę sportową, miejską czy precyzyjną.

6. Hiszpańskie winkle

Może na długą wyprawę jest jeszcze za zimno, ale krótki wypad na przykład na słoneczne hiszpańskie winkle nie będzie złym pomysłem. Takiego nagromadzenia pięknych zakrętów i niesamowitych widoków w Polsce nie uświadczysz. Taki wyjazd to zastrzyk energii i błyskawiczne przypomnienie dlaczego tak naprawdę kochasz motocykl.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę