tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczęcia sezonu kwiecień 2018. Gdzie pojechać?

Rozpoczęcia sezonu kwiecień 2018. Gdzie pojechać?

Autor: Raff 2018.03.31, 15:26 5 Drukuj

Rozpoczęcia sezonu i zloty motocyklowe w kwietniu - przedstawiamy listę imprez, które odbywają się w nadchodzącym miesiącu. zobacz i zdecyduj gdzie się wybrać!

Kwiecień to tradycyjnie miesiąc bogaty w rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Niemal w każdym regionie naszego kraju organizowana będzie jakaś impreza - trafił się nawet zlot. Zobaczcie gdzie warto pojechać i w której imprezie wziąć udział.

1. XV Zlot Gwiaździsty im. Ks. Ułana Zdzisława Peszkowskiego

7-8 kwietnia, klasztor na Jasnej Górze, Częstochowa. Jubileuszowy, 15. już zlot motocyklowy na Jasnej Górze. W programie msza święta połączona ze święceniem motocykli, parada i konkurencje sprawnościowe. Zbiórka 7 kwietnia o godz. 17.00 na dolnym parkingu przy Domu Pielgrzyma, wjazd od ul. Św. Kingi.

2. Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2018

8 kwietnia, Atlas Arena, Łódź, al. Unii Lubelskiej 2. Dla uczestników pamiątkowe znaczki, naklejki oraz upominek. W programie pokaz gymkhany, stuntu oraz wielka parada ulicą Piotrkowską. Organizator: Miasto Łódź oraz łódzkie kluby i stowarzyszenia motocyklowe.

3. X Mazurskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

15 kwietnia, Straduny k/Ełku. Po mszy w kościele w Stradunach k/Ełku. Po mszy poświęcenie maszyn i przejazd do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku na poczęstunek.

4. IV Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego z Bractwem Miłośników Motocykli "Pancerny"

21 kwietnia, Suliszewo. Rozpoczęcie o godz. 12.00 mszą świętą w kościele pw. Chrystusa Pana w Suliszewie, połączoną z poświęceniem motocykli i kasków. Następnie parada do Złocieńca na ognisko z kiełbaskami.

5. Motoserce 2018 i oficjalne otwarcie podlaskiego sezonu motocyklowego 

21 kwietnia, Rynek Kościuszki, Białystok. Wśród atrakcji parada motocyklowa, pokazy walk, pokazy taneczne, pokazy grup ratowniczych, konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, wystawa starych samochodów i motocykli, występy muzyczne na scenie.

6. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy

22 kwietnia, WORD, ul. Hallera, Częstochowa. W programie parada motocyklowa na jasnogórskie błonia, msza św. na Szczycie Jasnogórskim, błogosławieństwo i poświęcenie motocykli.

7. VII Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Toruniu Łubiance

Toruńscy motocykliści zapraszają 22 kwietnia 2018 o godzinie 10 na Motoarenę w Toruniu.

8. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Słupsk

22 kwietnia, ul. Nowobramska, przy kościele NMP Królowej Różańca Świętego, Słupsk. W programie msza święta i poświęcenie motocykli, parada motocykli przez miasto do Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gorący posiłek dla uczestników, występy zespołów muzycznych, pokazy ratownictwa medycznego i wiele innych atrakcji w tym losowanie nagród dla motocyklistów.

9. VIII Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

22 kwietnia, parafia św. Ojca Pio, Przepiórek 50, Tychy. W programie wiele atrakcji, parada motocyklowa i niepowtarzalna atmosfera kreowana przez dwóch niezwykłych księży motocyklistów - Zahira i Abbunę.

10. XI Zlot MKM Junak Międzychód

28-30 kwietnia, ul. Poznańska 30, Sieraków. W programie Konkursy, koncerty, parada motocykli, pokaz trialu.

11. I Elbląskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

28 kwietnia, parking przy PWSZ, al. Grunwaldzka. W programie parada ulicami miasta, pokazy stuntu w wykonaniu grupy Wheelieholix, doskonalenie techniki jazdy prowadzone przez instruktorów z Motocyklowego Centrum Treningowego, symulator wheelie od TEAM X -TREME z Iławy, koncerty zespołów, pokazy pierwszej pomocy w wykonaniu Instruktorów MotoPomocni i wiele innych atrakcji.

12. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Wambierzyce 2018

29 kwietnia, Plac Najświętszej Marii Panny 11, Wambierzyce. Uroczysta msza święta i poświęcenie motocykli przed Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin, następnie prada na miejsce imprezy - parking basenu miejskiego Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie, ul. Kłodzka 16. Impreza ma charakter charytatywny.

13. XIV Tabunada. Zlot motocyklowy

27-29 kwietnia, ośrodek wypoczynkowy Kłobuk w Nowej Kaletce. Jak co roku w kwietniu ekipa z Tabuna zaprasza na odjazdowy zlot motocyklowy. W cenie: 1 piwo, znaczek, kilka posiłków z kuchni polowej, strzeżony park maszyn, wszelkie atrakcje zlotu, koncerty, możliwość wygrania ciekawych i cennych nagród. Zapraszamy, przybywajcie i bawcie się dobrze. W tym roku zmieniamy miejsce zlotu. Ugościmy Was w ośrodku Kłobuk w Nowej Kaletce.

14. Motokrew Głogów 2018

28 kwietnia, Plac pod Ratuszem, Głogów. Klub motocyklowy Gremium MC Radicals oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu oddział terenowy Głogów zapraszają na akcję zbiórki krwi dla dzieci i rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

15. Motoserce Wadowice 2018. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

28 kwietnia,  Plac Jana Pawła II, Wadowice. Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez Kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę