tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zloty i imprezy motocyklowe w maju 2018

Zloty i imprezy motocyklowe w maju 2018

Autor: Raff 2018.04.26, 15:13 11 Drukuj

Zloty motocyklowe w maju obrodziły w wielkiej ilości. Przygotowaliśmy dla was listę ponad 20 najciekawszych imprez z różnych zakątków naszego kraju. Na pewno znajdziecie tutaj coś, co was zainteresuje!

Maj dosłownie ugina się pod ciężarem imprez motocyklowych. Niemal w każdej części Polski organizowane są motopikniki, zloty, rajdy i inne ciekawe imprezy. Przygotowaliśmy dla was listę 20 najciekawszych z nich.

1. V Podhalańskie Spotkanie Motocyklowe

1 maja, Ludźmierz. W programie msza święta w ludźmierskim sanktuarium, parada motocyklowa, wspólny grill. Start o godz. 13.00.

2. II Piknik Rodzinny Motocyklowo - Lotniczy

1 maja, Kruszyn. W programie parada motocykli, koncerty, pokazy ratownictwa drogowego. Start o godz. 10:00, oficjalne otwarcie o godz. 13.00.

3. IV Trzeciomajowa Parada Motocyklowa

3 maja, Nowa Sól. Start o godz. 11 mszą świętą w intencji ojczyzny w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika. Patronat honorowy imprezy: Kornel Morawiecki, Marszałek Senior Sejmu RP VIII Kadencji.

4. II Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Zgórsku

3 maja, Zgórsko. start: godz 14.00 (msza święta). W programie złożenie kwiatów pod pomnikiem żołnierzy, parada motocyklowa, konkursy, koncerty.

5. VII Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Namysłowie

5 maja, Namysłów. W programie msza święta w Rychtalu, parada motocykli z Rychtala na wyspę w Namysłowie, konkursy, koncerty rockowo-bluesowe, pokaz ratownictwa medycznego, catering.Start o godz. 13.00 w Rychtalu.

6. Motopiknik Konecki

6 maja, Sielpia. W programie prezentacje tuningowanych samochodów i motocykli, pokazy driftu, ratownictwa medycznego, koncerty. Start, godz. 12.00.

7. Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Miastku

6 maja, Miastko. W programie parada motocykli, pokazy strażackie, pokazy stuntu, walki średniowiecznych wojów. Start o godz. 11.30 na stacji paliw Orlen.

8. Viking Party 2018 - Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

11-13 maja, Wasilków k/Białegostoku. W programie koncerty, konkursy, poker run, kiermasze. Start 11 maja, kompleks hotelowy "Nad Zalewem".

9. II Wilczy Zlot

11-13 maja, Konin koło Lwówka Wlkp. W programie koncerty rockowe, profesjonalny striptiz, miss mokrego podkoszulka, losowanie motocykla cafe racer, konkurencje motocyklowe, nocna dyskoteka przy ognisku.

10. I Moto Majówka w Zielonej Górze

11-13 maja, Krępa. W programie konkursy, ognisko, koncerty. Start o godz. 12, Krępa, ul. Dzika.

11. Rozpoczęcie sezonu w Bielsku-Białej

12 maja, Bielsko-Biała. W programie msza święta, konkursy, akcja charytatywna. Start o godz 11.00, dolna płyta parkingu Tesco.

12. Otwarcie Sezonu Motocyklowego

15 maja, Zamarte. W programie msza święta, po mszy możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego. Parada do Chojnic, następnie święcenie motocykli. Start o 12.00 w klasztorze OO Karmelitów w Zamartem.

13. XIV Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe

18-20 maja, Ciechanów. W programie msza święta, parada motocyklowa, pokazy stuntu, koncerty. Start 18 maja o godzinie 18.00 na błoniach zamkowych.

14. III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy "Wilcza Sfora"

24-26 maja, Olszanica. Rajd napędzany przez Yamahę. Miejsce: Bieszczady, Pałac w Olszanicy. Impreza otwierająca cykl rajdów motocyklowych na orientację i zaliczająca się do Amatorskiego Grand Prix Rajdów na Orientację 2018.

15. Łowicka Majówka Motocyklowa

24-26 maja, Nieborów k. Łowicza. Organizator: Łowicki Klub Motocyklowy No.16

16. VIII Zlot Motocyklowy szlakiem Hetmana Zamoyskiego

25-27 maja, w Grodzie Rycerskim pod Byczyną. Gwarantowana zabawa, nie tylko w klimatach rycersko-motocyklowych i wspólne podążanie szlakami Hetmana Zamojskiego.  Występy, konkursy i zabawy do białego rana. Muzyka na żywo.

17. IV Spotkanie Klasycznych Triumphów

25-27 maja, Wieliczka. W programie przejażdżka motocyklami po okolicy, testy nowych motocykli Triumph, spotkanie z Gościem Specjalnym, loteria. Start w piątek 25 maja, hotel Soray Wieliczka.

18. Moto Piknik Drawsko

25-27 maja, Drawsko Pomorskie. W programie biesiada, parada motocyklowa, muzyka na żywo, kiermasze. Start w piątek 25 maja od 15.00.

19. Piknik motocyklowy Motomayday

25-26 maja, Łańcut. W programie koncerty, parada motocyklowa, msza święta, Pokazy ratownictwa.

20. III Spontaniczna Motomajówka

25-27 maja, Biłgoraj. W programie msza święta, parada, koncerty, zbiórka krwi, konkursy. Start w piątek 25 maja, godz. 15.00.

21. Majówka Motocyklowa

26-27 maja, Bystrzyca Kłodzka. W programie parada motocyklowa, koncerty rockowe, konkurencje zlotowe, wesołe miasteczko. Start 26 maja o godzinie 15.00.

Zdjęcia
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę