tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak szybko i spektakularnie rozpalić grilla?

Jak szybko i spektakularnie rozpalić grilla?

Autor: Don Pedro 2018.04.13, 13:26 Drukuj

Paweł z facebookowej grupy Motocykle Yamaha Polska przychodzi z pomocą i radzi, jak poradzić sobie z rozpalaniem grilla w weekend. Będziecie potrzebować grilla, węgla drzewnego i oczywiście motocykla.

Przypomnijmy tylko, że długotrwałe dmuchanie przy użyciu siły płuc może was doprowadzić do hiperwentylacji i zawrotów głowy, dlatego metoda z wydechem i kręceniem manetką nie dość że skuteczniejsza, to do tego wydaje się również zdrowsza…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę