tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Częstochowie na Jasnej Górze 2021 - powrót do normalności
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Częstochowie na Jasnej Górze 2021 - powrót do normalności

Autor: Alonzo 2021.04.11, 20:37 6 Drukuj

Chociaż trwa pandemia i chociaż w Polsce obowiązują rządowe ograniczenia, to w otwarcie sezonu motocyklowego w Częstochowie na Jasnej Górze było wielkim powiewem normalności, na który motocykliści czekali od dawna.

Jak donosi Policja, w tym roku na Jasnej Górze pojawiło się około 10 000 pojazdów. W internecie trwają zażarte dyskusje, czy zlot łamał rządowe ograniczenia, czy nie łamał, to uczestnicy w większości mieli maseczki. Czasem na brodzie, ale uczestnicy otwarcia sezonu motocyklowego zastosowali się do koronawirusowych obostrzeń. Pogoda dopisała, co również mogło mieć pozytywny wpływ na frekwencję. Znalezienie się w tak licznej, motocyklowej braci, po wielu miesiącach zimna, izolacji i ograniczeń, było wyjątkowym przeżyciem. Uczestnicy po raz pierwszy od dawna poczuli ogromny powiew normalności.

NAS Analytics TAG

Organizacja zlotu na Jasnej Górze na otwarcie sezonu 2021 była na wysokim poziomie. Pomagała w tym policja, która kierowała uczestników na wyznaczone miejsca. O godzinie 11:00 rozpoczęła się msza świeta, po której wszyscy rozjechali się do domów. Niestety z powodu bardzo wysokiej frekwencji nie każdy mógł się znaleźć bezpośrednio na błoniach przed klasztorem. Dlatego motocykliści stawali tam, gdzie akurat znaleźli wolne miejsce.

Otwarcie sezonu motocyklowego 2021 na Jasnej Górze przebiegło w kulturalnej atmosferze, bez jakichkolwiek ekscesów. Na miejscu pojawiły się również quady z ATV Swap Garage. Wkrótce na Ścigacz.pl obszerna relacja z otwarcia sezonu motocyklowego na Jasnej Górze 2021.

Zdjęcia: ATV Swap Garage

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę