tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Otwarcie sezonu w Częstochowie - prezydent przesyła podziękowania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Otwarcie sezonu w Częstochowie - prezydent przesyła podziękowania

Autor: Lovtza 2012.04.17, 11:34 12 Drukuj

W miniony weekend odbyło się kolejne rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze. W rezultacie nieporozumień i przepychanek pomiędzy dotychczasowym organizatorem, a urzędem miasta w Częstochowie wydarzenie to w tym roku wyglądało mniej okazale. Część motocyklistów skupiła się na religijnym aspekcie wydarzenia i udała się do Gietrzwałdu, część natomiast chcąc spotkać się ze znajomymi udała się do Częstochowy.

Prezydent Częstochowy który oficjalnie zapraszał motocyklistów do swojego miasta teraz przesłał im podziękowania za odwiedziny. Czytamy w nich:  

Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy – mimo mało zachęcającej aury – przyjechali do Częstochowy na niedzielny zlot inaugurujący sezon motocyklowy. 

Serdecznie zapraszam motocyklową brać do Częstochowy i na Jurę Częstochowską przez cały sezon! Życzę, żeby był dla Was udany, bezpieczny oraz pełen pozytywnych wrażeń.

Pragnę jeszcze raz zadeklarować: Miasto Częstochowa zaprasza wszystkich motocyklistów. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zlot w Częstochowie odbędzie się przy lepszej pogodzie i pełnym wzajemnym zrozumieniu.

Jestem przekonany, że – przy dobrej woli wszystkich zainteresowanych - nie ma żadnej kolizji między środowiskową imprezą, organizowaną przez motocyklistów dla motocyklistów (połączoną z koncertami muzycznymi, akcją społeczną i moto-kiermaszem), a motocyklową pielgrzymką i religijnym rozpoczęciem sezonu.

Miasto pozytywnie odpowiada i chce w przyszłości odpowiadać na różne inicjatywy związane ze wzbogaceniem programu pobytu motocyklistów w Częstochowie. Zachowanie duchowego wymiaru spotkania – nawet przy dużej różnorodności imprez towarzyszących - jest jak najbardziej możliwe, czego dowodzą m.in. doroczne Dożynki Jasnogórskie.

Motocykliści to ludzie ceniący wolność i uniwersalne wartości. Jestem przekonany, że te wartości, wśród których jest miejsce zarówno na prawdziwy patriotyzm, jak i na tolerancję, np. wobec odmiennych poglądów czy gustów, pozwolą nam spotkać się wszystkim razem w Częstochowie - na kolejnym zlocie. Częstochowianie - jako ludzie otwarci i przyjaźni – z radością powitają w mieście ponownie całą motocyklową społeczność, a po zlocie - wszyscy jego uczestnicy - będą w pełni usatysfakcjonowani.

Krzysztof Matyjaszczyk
Prezydent Miasta Częstochowy

Motocykle na Jasnej Gorze Czestochowa 2012
Motocyklisci Czestochowa 2012 ulice
Motocyklowa Czestochowa 2012
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Blonia Czestochowa 2012
Blonia Czestochowa 2012 motocykle
Czestochowa 2012 impreza
Czestochowa 2012 motocyklowo
Koncert Czestochowa 2012
Poczatek sezonu Czestochowa 2012
Rozpoczecie sezonu Czestochowa 2012
Spotkanie Czestochowa 2012
Zbiorka krwi Czestochowa 2012
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Jędrek 19/04/2012 00:47

I co z tego wynika?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę