tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polak weźmie udział w Manx Grand Prix na wyspie Man!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polak weźmie udział w Manx Grand Prix na wyspie Man!

Autor: Redakcja 2019.05.13, 10:18 1 Drukuj

Krystian "Prędki" Paluch, czołowy polski zawodnik wyścigów ulicznych, znalazł się na liście uczestników imprezy Manx Grand Prix, która odbędzie się w sierpniu na słynnej pętli na wyspie Man.

Krystian Paluch - "Prędki" - to postać doskonale znana fanom wyścigów ulicznych w naszej części Europy. Pochodzący z Sandomierza zawodnik od 2017 roku ściga się w prestiżowym cyklu International Road Racing Championship (IRRC). W tym sezonie spełni jedno ze swoich motocyklowych marzeń i pojedzie na słynnej górskiej pętli na wyspie Man.

NAS Analytics TAG

Polskiemu zawodnikowi udało się wpisać na listę startową zawodów Manx Grand Prix, które odbędą się w dniach 17-30 sierpnia. Nie było to łatwe, ponieważ w tym roku impreza jest wyjątkowo oblegana. Tym bardziej cieszy fakt, że "Prędki" pojedzie w wyścigach dwóch klas - Newcomers (dla nowych zawodników) oraz Senior.

Serdecznie zapraszamy kibiców, którzy w tym terminie będą mogli przyjechać na wyspę Man. Polskie flagi wzdłuż słynnej trasy na pewno dodadzą Krystianowi skrzydeł. Przy okazji apelujemy do potencjalnych sponsorów - wolne miejsca reklamowe na motocyklu i na busie "Prędkiego" czekają na was! Więcej informacji na temat bieżących przygotowań polskiego kierowcy znajdziecie na jego profilu FB.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę