tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Horice: Rozmawiamy z Polakiem, który wystartuje na Wyspie Man NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Horice: Rozmawiamy z Polakiem, który wystartuje na Wyspie Man

Autor: Barry 2019.05.20, 15:15 2 Drukuj

Nasz wysłannik, który w miniony weekend pojawił się w czeskich Horicach, na wyścigach ulicznych "300 zakrętów Gustava Havla", rozmawiał na miejscu z Krystianem Paluchem, który już niedługo zadebiutuje w Manx Grand Prix!

Wyścigi uliczne to wyjątkowo widowiskowo forma ścigania się na motocyklach. Nasz redakcyjny wysłannik - Jarek "Benito" Czech - miał okazję się o tym przekonać podczas wyjazdu do czeskich Horic. Pełna relacja i galeria zdjęć z tej imprezy już wkrótce na Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG

Tymczasem mamy dla was krótką rozmowę z Krystianem "Prędkim" Paluchem, czyli Polakiem przygotowującym się do startu w wyścigach ulicznych na Wyspie Man.

Krystian znalazł się na liście startowej zawodów Manx Grand Prix, będących pewnego rodzaju przedsionkiem do startów w słynnych wyścigach TT. Zawody Manx Grand Prix odbędą się w dniach 17-30 sierpnia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę