tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 300 Zakrętów Gustava Havla z pokładu Yamahy R6 [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

300 Zakrętów Gustava Havla z pokładu Yamahy R6 [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.03, 10:34 Drukuj

Wyścigi uliczne rozgrywane w okolicach czeskich Horic odbywają się na trasie atrakcyjnej nie tylko ze sportowego, ale też czysto turystycznego punktu widzenia. Dzięki kamerze zamontowanej na kasku Sebastiana Frotschera z ekipy Team Schleizer Dreieck możemy "przejechać" pełne okrążenie, słuchając jednocześnie przemiłego dźwięku silnika Yamahy R6. Jest to nagranie z pierwszego przejazdu kwalifikacyjnego, przez co tempo nie jest najwyższe. Z drugiej strony, można dokładnie przyjrzeć się otoczeniu trasy.

NAS Analytics TAG

Wyścigi "300 Zakrętów Gustava Havla" odbywają się tradycyjnie w maju. W tym roku byliśmy tam z aparatem, a relację możecie obejrzeć TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę