tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT 2019 już za miesiąc! Jak było rok temu? [FILM] Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT 2019 już za miesiąc! Jak było rok temu? [FILM]

Autor: Barry 2019.04.26, 14:53 Drukuj

To już za chwilę! Kwalifikacje do Isle of Man TT 2019 wystartują 25 maja. Pierwszy wyścig odbędzie się 1 czerwca, ostatni 7 czerwca. Wielkie święto prędkości na Wyspie Man startuje już za miesiąc!

W ubiegłym roku byliśmy na Wyspie Man z kamerą Ścigacza. By jeszcze bardziej zaostrzyć wasz apetyt na tegoroczne TT, przypomnijmy filmową relację z TT 2018 (poniżej). W tym roku również tam będziemy, więc spodziewajcie się kolejnych materiałów!

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na Wyspę Man, celem podziwiania wyścigów TT na żywo, odsyłamy do naszego poradnika, w którym opisaliśmy, jak zabrać się za organizację takiego wyjazdu, jak dojechać i gdzie spać. Niestety, zła wiadomość jest taka, że na organizację wyjazdu w tym roku jest już z pewnością za późno…

Więcej oficjalnych informacji na temat wyścigów TT na Wyspie Man znajdziecie na stronie organizatora: www.iomtt.com

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę