tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT 2019 już za miesiąc! Jak było rok temu? [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT 2019 już za miesiąc! Jak było rok temu? [FILM]

Autor: Barry 2019.04.26, 14:53 Drukuj

To już za chwilę! Kwalifikacje do Isle of Man TT 2019 wystartują 25 maja. Pierwszy wyścig odbędzie się 1 czerwca, ostatni 7 czerwca. Wielkie święto prędkości na Wyspie Man startuje już za miesiąc!

W ubiegłym roku byliśmy na Wyspie Man z kamerą Ścigacza. By jeszcze bardziej zaostrzyć wasz apetyt na tegoroczne TT, przypomnijmy filmową relację z TT 2018 (poniżej). W tym roku również tam będziemy, więc spodziewajcie się kolejnych materiałów!

NAS Analytics TAG

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na Wyspę Man, celem podziwiania wyścigów TT na żywo, odsyłamy do naszego poradnika, w którym opisaliśmy, jak zabrać się za organizację takiego wyjazdu, jak dojechać i gdzie spać. Niestety, zła wiadomość jest taka, że na organizację wyjazdu w tym roku jest już z pewnością za późno…

Więcej oficjalnych informacji na temat wyścigów TT na Wyspie Man znajdziecie na stronie organizatora: www.iomtt.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę