tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olsztyn: 100-letni kierowca wymusił pierwszeństwo i spowodował kolizję
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olsztyn: 100-letni kierowca wymusił pierwszeństwo i spowodował kolizję

Autor: Raff 2020.09.10, 09:26 2 Drukuj

Na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie kierowca wymusił pierwszeństwo i spowodował kolizję. Okazało się, że sprawca ma 100 lat.

Sytuacja jakich wiele na polskich drogach - kierowca wyjeżdża z podporządkowanej wymuszając pierwszeństwo, hamowanie kolizja i liczenie strat. Tym razem jednak sytuacja okazała się wyjątkowa - sprawcą był stulatek, który podróżował z 95-letnią pasażerką. Przy tej okazji po raz kolejny pojawiają się pytania o obowiązkowe badania okresowe dla starszych kierowców.

NAS Analytics TAG

W przypadku olsztyńskiej kolizji policja zdecydowała się zatrzymać kierowcy prawo jazdy, które ten posiadał od 68 lat. Jako przyczynę wskazano rażące naruszenie zasad ruchu drogowego.

Obowiązkowe okresowe badania lekarskie dla seniorów próbowano wprowadzić już kilkakrotnie - bez skutku. Ministerstwo ostatecznie wycofało się z pomysłu, zamiast tego wprowadzono dodatkowe szkolenia dla zainteresowanych. Szkoda, że nie był nimi zainteresowany kierowca z Olsztyna.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę