tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak zdominował 6 rundę Mistrzostw Holandii w Motocrossie

Olaf Włodarczak zdominował 6 rundę Mistrzostw Holandii w Motocrossie

Autor: Informacja prasowa 2014.06.18, 13:02 Drukuj

Olaf Włodarczak zwyciężył w kolejnej, 6 już rundzie Motocrossowych Mistrzostw Hollandii, rozgrywanych w miejscowości Son. Zawodnik Cobra Rabittsport Motocross Team zdominował zawody w klasie MX50, nie pozostawiając przy tym żadnych szans przeciwnikom, zarówno w pierwszym jak i drugim wyścigu. Olaf już podczas treningu kwalifikacyjnego potwierdził swoją wysoką formę. Uzyskany przez niego czas okrążenia był lepszy o blisko 3 sekundy w porównaniu z drugim zawodnikiem. W tym przypadku oba wyścigi były jedynie formalnością, gdzie Olaf prowadził od startu do mety.

Aktualnie, w klasyfikacji generalnej Olaf traci 24 punkty do lidera - Mirco Ten Kate. Pełną klasyfikację po 6 rundach znajdziecie tutaj.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę