tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak zdominował 6 rundę Mistrzostw Holandii w Motocrossie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olaf Włodarczak zdominował 6 rundę Mistrzostw Holandii w Motocrossie

Autor: Informacja prasowa 2014.06.18, 13:02 Drukuj

Olaf Włodarczak zwyciężył w kolejnej, 6 już rundzie Motocrossowych Mistrzostw Hollandii, rozgrywanych w miejscowości Son. Zawodnik Cobra Rabittsport Motocross Team zdominował zawody w klasie MX50, nie pozostawiając przy tym żadnych szans przeciwnikom, zarówno w pierwszym jak i drugim wyścigu. Olaf już podczas treningu kwalifikacyjnego potwierdził swoją wysoką formę. Uzyskany przez niego czas okrążenia był lepszy o blisko 3 sekundy w porównaniu z drugim zawodnikiem. W tym przypadku oba wyścigi były jedynie formalnością, gdzie Olaf prowadził od startu do mety.

Aktualnie, w klasyfikacji generalnej Olaf traci 24 punkty do lidera - Mirco Ten Kate. Pełną klasyfikację po 6 rundach znajdziecie tutaj.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę