tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak nasze dzieciaki radz sobie w motocrossie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak nasze dzieciaki radz sobie w motocrossie?

Autor: Dawid Stolicki 2014.03.18, 11:20 1 Drukuj

Zapewne nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą, ale na naszych oczach rośnie nam właśnie młode pokolenie motocrossowych wymiataczy. Być może już za kilka lat Ci młodzi chłopcy, będą liczyć się w największych światowych seriach, podobnie jak Tadek Błażusiak w Superenduro, czy Kuba Przygoński w rajdach Cross Country. Sądząc po osiąganych przez nich wynikach, możemy liczyć na to, że przy odrobinie szczęścia może to nastąpić już niebawem.

NAS Analytics TAG

Poniżej znajdziecie krótką wideorelację podsumowującą I rundę Motocrossowych Mistrzostw Holandii w klasie MX 50, w której startowali nasi najmłodsi zawodnicy - Olaf Włodarczak i Bartosz Popielnicki z Rabittsport Cobra Moto MX Team. Warto dodać, że kraje Beneluxu stanowią niejako mekkę europejskiego motocrossu, szczególnie wśród najmłodszych riderów. 8-letni Olaf Włodarczak zajął w Holandii drugie miejsce, a 9-letni Bartek ukończył zawody na 9 pozycji. Kolejna runda Mistrzostw Holandii MX50 odbędzie się 29 marca w miejscowości Arkel. Trzymamy kciuki!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr