tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Coraz więcej o wschodzącej polskiej gwieździe motocrossu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Coraz więcej o wschodzącej polskiej gwieździe motocrossu

Autor: Dawid Stolicki 2014.01.02, 15:35 1 Drukuj

Dziś rano informowaliśmy Was o wizycie w programie Dzień Dobry TVN 7-letniego Olafa Włodarczaka, niezwykle utalentowanego zawodnika motocrossu, nad którym Ścigacz.pl posiada patronat. Osoby, które z przeróżnych przyczyn nie mogły zobaczyć odcinka z Olafem i jego rodziną na żywo, mogą obejżeć go pod tym linkiem.

Jeżeli chcesz być współtwórcą sukcesów wschodzącej polskiej gwiazdy motocrossu, nadaża się ku temu dobra okazja. Młody Polak jest w chwili obecnej na etapie budowania budżetu i poszukiwania sponsorów na sezon 2014. Menadżerem Olafa jest jego tata – Marcin Włodarczak. Z Marcinem możecie się skontaktować poprzez wiadomość na Facebooku lub e-mail: marcinw77(at)interia.pl

Przy okazji, zapraszamy również do zapoznania się z naszym wywiadem z Olafem i jego tatą.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Sasha 02/01/2014 17:09

Trzymaj gaz chłopaku!:)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę