tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak dzisiaj w "Dzień Dobry TVN"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olaf Włodarczak dzisiaj w "Dzień Dobry TVN"

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.01.02, 09:10 1 Drukuj

Dzisiaj między godziną 10:00 i 11:00 w programie "Dzień Dobry TVN" będziecie mogli zobaczyć nadzieję polskiego motocrossu, Olafa Włodarczaka. Olaf ma 7 lat i ktoś kiedyś podobno powiedział mu, że jest nieco zbyt młody na motocross, ale postanowił nie zwracać na to uwagi. To chłopak z ogromnym potencjałem i kolosalnymi zasobami energii oraz talentu i w niedalekiej przyszłości będzie o nim bardzo głośno. Już za niecałą godzinę odpalcie TV i poznajcie Olafa Włodarczaka, 7 letniego motocrossowca.

A w międzyczasie zapraszamy Was do naszego Wywiadu z Olafem, w którym dowiedzie się jak jego koleżanki reagują na jego hobby, oraz co jest ważniejsze: szkoła czy motocross.

__________________________________________

Olaf Wlodarczak trening Cobra

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę