tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak zwycięża w Motocrossowych Mistrzostwach Holandii NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olaf Włodarczak zwycięża w Motocrossowych Mistrzostwach Holandii

Autor: Informacja prasowa 2014.04.16, 10:57 Drukuj

W ciągu ostatnich czterech rund Olaf Włodarczak regularnie kończył zawody w Holandii na drugiej pozycji. Podczas piątej rundy Motocrossowych Mistrzostw Holandii w klasie MX50, która odbyła się w ubiegłą niedzielę w miejscowości Borculo, młody gdańszczanin zdołał zdobyć w końcu upragnione zwycięstwo. Zawodnik Cobra Rabittsport Motocross Team już na treningu kwalifikacyjnym uzyskał najlepszy wynik, co zapowiadało ostrą walkę pomiędzy naszym najlepszym zawodnikiem, a czołowym zawodnikiem w Holandii i obecnym liderem klasyfikacji generalnej MX50 - Mirco Tenkate.

Zacięte wyścigi w wykonaniu 7-mio i 8-mio latka z wielkim zainteresowaniem oglądała spora grupa kibiców, która podzieliła się obecnie na dwa obozy - polski i holenderski. Olaf w dwubiegu zajął kolejno drugie i pierwsze miejsce, co ostatecznie dało mu upragnione zwycięstwo. Runda ta nie wniosła jednak żadnych zmian do klasyfikacji generalnej, w związku z czym Olaf utrzymuje obecnie drugą pozycje, tuż za holendrem. Kolejna runda Motocrossowych Mistrzostw Holandii odbędzie się już 27 kwietnia. Miejmy nadzieję, że przyniesie ona Olafowi kolejne zwycięstwo.

Jeżeli chcesz być współtwórcą sukcesów wschodzącej polskiej gwiazdy motocrossu, nadaża się ku temu dobra okazja. Młody Polak jest w chwili obecnej na etapie poszukiwania sponsorów. Menadżerem Olafa jest jego tata - Marcin Włodarczak. Z Marcinem możecie się skontaktować poprzez wiadomość na Facebooku lub e-mail: marcinw77(at)interia.pl

Zapraszamy również do wywiadu z Olafem, z którego dowiecie się nieco więcej na temat tego elokwentnego i niezwykle ambitnego młodzieńca.

Olaf Wlodarczak MX50

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę