tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak zdobywc± Pucharu Polski NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olaf Włodarczak zdobywc± Pucharu Polski

Autor: Informacja prasowa 2015.07.01, 09:50 Drukuj

Olaf Włodarczak zdobywa Puchar Polski klasy MX65 w pierwszym sezonie startów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym sukcesie zawodnika Cobra Rabittsport Motocross Team, Olafa Włodarczaka. 21. czerwca na gdańskim torze odbyły się zawody o Puchar Polski w klasie MX65, które zdominował 9-letni Olaf. Podobnie jak Filip Bukowicz w sezonie 2013, startujący na motocyklu Cobra CX65 Olaf bez problemu wygrał oba wyścigi. Dla Olafa jest to pierwszy sezon na motocyklu tej klasy, a już teraz stał się jedynym zawodnikiem w historii polskiego motocrossu, który w tak młodym wieku zdobył trofeum. 

Pozostali zawodnicy zespołu Cobra Rabittsport Motocross Team, Bartosz Popielnicki i Sajmon Zarach, zajęli kolejno 10. i 11. miejsce.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę