tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak zdobywcą Pucharu Polski NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Olaf Włodarczak zdobywcą Pucharu Polski

Autor: Informacja prasowa 2015.07.01, 09:50 Drukuj

Olaf Włodarczak zdobywa Puchar Polski klasy MX65 w pierwszym sezonie startów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym sukcesie zawodnika Cobra Rabittsport Motocross Team, Olafa Włodarczaka.
NAS Analytics TAG
 21. czerwca na gdańskim torze odbyły się zawody o Puchar Polski w klasie MX65, które zdominował 9-letni Olaf. Podobnie jak Filip Bukowicz w sezonie 2013, startujący na motocyklu Cobra CX65 Olaf bez problemu wygrał oba wyścigi. Dla Olafa jest to pierwszy sezon na motocyklu tej klasy, a już teraz stał się jedynym zawodnikiem w historii polskiego motocrossu, który w tak młodym wieku zdobył trofeum. 

Pozostali zawodnicy zespołu Cobra Rabittsport Motocross Team, Bartosz Popielnicki i Sajmon Zarach, zajęli kolejno 10. i 11. miejsce.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę