tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Olaf Włodarczak zdobywcą Pucharu Polski

Olaf Włodarczak zdobywcą Pucharu Polski

Autor: Informacja prasowa 2015.07.01, 09:50 Drukuj

Olaf Włodarczak zdobywa Puchar Polski klasy MX65 w pierwszym sezonie startów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym sukcesie zawodnika Cobra Rabittsport Motocross Team, Olafa Włodarczaka. 21. czerwca na gdańskim torze odbyły się zawody o Puchar Polski w klasie MX65, które zdominował 9-letni Olaf. Podobnie jak Filip Bukowicz w sezonie 2013, startujący na motocyklu Cobra CX65 Olaf bez problemu wygrał oba wyścigi. Dla Olafa jest to pierwszy sezon na motocyklu tej klasy, a już teraz stał się jedynym zawodnikiem w historii polskiego motocrossu, który w tak młodym wieku zdobył trofeum. 

Pozostali zawodnicy zespołu Cobra Rabittsport Motocross Team, Bartosz Popielnicki i Sajmon Zarach, zajęli kolejno 10. i 11. miejsce.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę