tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sześciolatek prowadzi motocykl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sześciolatek prowadzi motocykl

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.04.22, 09:20 8 Drukuj

Dobrze wiemy, że już za moment rozpocznie się lawina komentarzy przepełnionych nienawiścią oraz zwrotami "Pan Zdrapka". To prawda, osoby (zwłaszcza ojciec) w tym filmie powinny były zadbać o odpowiednią odzież, ale postarajmy się spojrzeć na sprawę nieco inaczej? O co chodzi w byciu ojcem? O to, aby dzieciak mógł czasami poczuć się jak superbohater.

NAS Analytics TAG
Mamy pustą, otwartą drogę i Harleya jadącego na tempomacie. Ojciec jedzie ze swoim synkiem, ustawia tempomat i pozwala dzieciakowi położyć ręce na kierownicy. Jasne, jeśli coś by się stało, skutki byłyby dramatyczne, ale przypomnijmy sobie te wszystkie razy kiedy ojciec przewiózł nas na Simsonie czy MZ.

Dajcie nam znać, jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę