tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Piotruś - stunt i motocykle w szkole NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Piotruś - stunt i motocykle w szkole

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.21, 15:38 8 Drukuj

Jeden z najmłodszych stunterów na naszej scenie – Piotruś Zalewski zaraża pasją do motocykli swoich rówieśników

Dla koleżanek oraz kolegów z jego klasy zorganizowany został pokaz stuntu w jego wykonaniu. Dziewięcioletni Piotruś mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami przed codziennymi znajomymi. A może zarazi ich swoją pasją i wyrosną z nich motocykliści? Mimo tego, że zimowe warunki raczej nie motywują do jazdy na jednośladach, Piotrek ani na chwilę nie zapomina o stuncie. Jego tatę zapytaliśmy, jak obecnie wygląda przygotowanie Piotrusia do sezonu? Podobno motocykl ma przejść jakieś drobne zmiany?

NAS Analytics TAG

Wojtek - tata Piotrusia:
„Piotruś całą zimę trenuje gimnastykę sportową i wzmacnia mięśnie. Oprócz dobrej zabawy, oczywiście pomoże mu to w dalszej przygodzie ze stuntem. Piotruś uparł się, że chce koniecznie zrobić salto na motocyklu - tak samo jak jego starsi koledzy. No i racja, motocykl przejdzie małe zmiany. Chcemy zmniejszyć jego moc, aby Piotrkowi było łatwiej opanować sprzęt.”

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Piotrus-Stunt pokazy w szkolePiotrus-Stunt pokazy w szkole (2)
Piotrus-Stunt pokazy w szkole (3)Piotrus-Stunt pokazy w szkole (4)
Piotrus pokazy stuntu dla jego klasyPiotrus pokazy stuntu dla jego klasy (6)
Piotrus pokazy stuntu dla jego klasy (7)Piotrus pokazy stuntu dla jego klasy (8)
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:nic ciekawego 24/02/2011 15:47

nuda....

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę