tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Honda MSX125 oficjalnie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Honda MSX125 oficjalnie!

Autor: Beavis 2016.02.18, 12:27 1 Drukuj

Odświeżona stylistyka a'la streetfighter, oświetlenie LED i krótki tłumik to tylko część zmian w nowej Hondzie MSX125.

Przede wszystkim to nie wiem, dlaczego w Europie Honda Grom nosi nazwę MSX125. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co jest nie tak z nazwą Honda Grom? Faktu to nie zmienia, że ten mały motocykl jest mocno lubiany przez naszą redakcję, a na 2016 rok otrzymał sporą modernizację.

NAS Analytics TAG

Zmiany dotknęły przede wszystkim wyglądu motocykla, który prezentuje się teraz jako agresywny streetfighter w wersji mini. Przednia, futurystyczna lampa została wyposażona w technologię LED, tak samo jak i oświetlenie z tyłu. MSX dostał także nowy zbiornik paliwa oraz boczne osłony. Pasażer siedział będzie teraz nieco wyżej, dzięki podniesionemu siedzeniu (inna sprawa: ile osób jeździ MSX-em z pasażerem?).

Nie posiadamy więcej informacji dotyczących nowego MSX-a, czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony Hondy. Według czeskiego Motohouse sprzęt ma trafić do europejskich dealerów w lecie.

honda msx125 2016 yellow

honda msx125 2016 czerwona

honda msx125 2016 czarna

honda msx125 2016 kluczyki

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr