tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda MSX125 z turbiną - albo grubo albo wcale

Honda MSX125 z turbiną - albo grubo albo wcale

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.04.30, 09:37 2 Drukuj

W sumie to... dlaczego nie?!

Testowaliśmy MSX125 i był to naprawdę zwariowany, mały sprzęcik. Obłędnie radosny i po prostu wprawiający w dobry nastrój nie tylko kierowcę, ale i przechodniów. W Azji jednak (w przeciwieństwie do Polski) nikt nie śmieje się z MSX'a 125, a ludzie wydają grubą kasę na gruby tuning. I nie mamy tutaj na myśli sportowych tłumików i klamek. Mamy na myśli silniki z Turbo. Tak, silniki 125cc z Turbo. Takie jak ten:

Zwróćcie uwagę na detale, ile zmieniono rzeczy. Nie mamy pojęcia, jak udało się zrobić, aby ta jednostka nie eksplodowała, ale wiemy jedno - chcemy tym jeździć. Czy wyobrażacie sobie jak gigantyczną frajdę takie coś może zapewniać? Motocykl, który ma gabaryty motorynki z turbiną...

Sprawdź nasz test zwariowanej Hondy MSX.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę