tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda MSX125 z turbin - albo grubo albo wcale
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda MSX125 z turbin - albo grubo albo wcale

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2015.04.30, 09:37 2 Drukuj

W sumie to... dlaczego nie?!

Testowaliśmy MSX125 i był to naprawdę zwariowany, mały sprzęcik. Obłędnie radosny i po prostu wprawiający w dobry nastrój nie tylko kierowcę, ale i przechodniów. W Azji jednak (w przeciwieństwie do Polski) nikt nie śmieje się z MSX'a 125, a ludzie wydają grubą kasę na gruby tuning. I nie mamy tutaj na myśli sportowych tłumików i klamek. Mamy na myśli silniki z Turbo. Tak, silniki 125cc z Turbo. Takie jak ten:

NAS Analytics TAG

Zwróćcie uwagę na detale, ile zmieniono rzeczy. Nie mamy pojęcia, jak udało się zrobić, aby ta jednostka nie eksplodowała, ale wiemy jedno - chcemy tym jeździć. Czy wyobrażacie sobie jak gigantyczną frajdę takie coś może zapewniać? Motocykl, który ma gabaryty motorynki z turbiną...

Sprawdź nasz test zwariowanej Hondy MSX.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr