tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda MSX 125 2016 - dodatkowe, oficjalne informacje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda MSX 125 2016 - dodatkowe, oficjalne informacje

Autor: Informacja prasowa 2016.02.19, 09:26 Drukuj

Honda Motor Europe ma zaszczyt zaprezentować całkowicie nową sylwetkę "małego, ulicznego wojownika", popularnego modelu MSX125.

Model MSX125 kontynuuje długą tradycję Hondy w tworzeniu zabawnych, małych i atrakcyjnych motocykli, która rozpoczęła się wraz z wypuszczeniem na rynek oryginalnego modelu Monkey w 1963 roku, a następnie była kontynuowana poprzez modele Dax oraz Ape.

NAS Analytics TAG

Od chwili wypuszczenia na rynek w 1963 roku, model MSX 125 uzyskał ogólnoświatową popularność, która potwierdziła dotychczasowa sprzedaż na poziomie 300 tysięcy egzemplarzy. Jego niezwykle ekonomiczny silnik chłodzony powietrzem o pojemności 125 cm3, ekscentryczny wygląd oraz poręczne prowadzenie przyciągnęły posiadaczy prawa jazdy kategorii A1, szukających ekonomicznego środka transportu kierowców dojeżdżających do miasta, właścicieli pojazdów campingowych i innych kierowców, którzy na motocyklu jeżdżą w celach rekreacyjnych. Zyskał także dodatkową popularność jako doskonały motocykl rozbiegowy dla zespołów wyścigowych.

Na sezon 2016 gruntownie przeprojektowano aktualną wersję MSX125, nadając mu ostrzejszą sylwetkę i znacznie więcej charakteru "małego, ulicznego wojownika". Nowy bak paliwa i panele boczne są doskonale zintegrowane aby stworzyć wrażenie jeszcze ostrzejszych krawędzi co sprawia, że motocykl wydaje się jeszcze bardziej unikalny. Na nowo rozmieszczono także reflektory wykonane w technologii LED - rozwiązanie to sprawia, że maszyna wydaje się jeszcze nowocześniejsza. Kompaktowych rozmiarów uniesiony do góry tył motocykla również wyposażono w reflektor wykonany w technologii LED. Podwyższono także siedzenie kierowcy, a także dodano krótki, podwieszony wydech, który również zmienia całościową sylwetkę pojazdu.

Zabawny, łatwy w prowadzeniu, łatwy do skonfigurowania, a teraz także znacznie bardziej charakterystyczny - zmodernizowany MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr