tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici oburzeni zakazem sprzeday motocykli spalinowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici oburzeni zakazem sprzeday motocykli spalinowych

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.15, 13:03 2 Drukuj

Zakaz sprzedaży pojazdów spalinowych coraz częściej pojawia się na ustach polityków. Brytyjscy motocykliści postanowili wyrazić swój sprzeciw w tej sprawie.

Wiele wskazuje na to, że wkrótce posiadanie pojazdu spalinowego będzie stawiane na równi z nielegalnym posiadaniem broni lub narkotyków. Zakaz sprzedaży pojazdów spalinowych chcą wprowadzić Duńczycy oraz Brytyjczycy. Na razie przed takimi pomysłami ratuje nas wszystkich prawo unijne. Czy możemy spać spokojnie? Nie do końca - unijni urzędnicy chcą żeby w 2050 emisja dwutlenku węgla była zredukowana do zera.

NAS Analytics TAG

Członkowie brytyjskiego stowarzyszenia motocyklistów - Motorcycle Action Group (MAG) - wyrazili zdecydowany sprzeciw planowi wprowadzenia zakazu sprzedaży pojazdów spalinowych na terenie Wielkiej Brytanii. Taki zakaz mógłby wejść w życie w 2040 roku.

W swoim sprzeciwie podają racjonalne argumenty, że rząd powinien postawić przede wszystkim na polepszenie jakości transportu publicznego, co może zachęcić wielu Brytyjczyków do ograniczenia korzystania z samochodów do niezbędnego minimum. Pomimo, że samochód i motocykl przestaje być symbolem statusu społecznego, to jednak dla wielu osób jest to nie tylko środek służący do przemieszczania się, ale również pasja i styl życia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr