tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści oburzeni zakazem sprzedaży motocykli spalinowych NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Motocykliści oburzeni zakazem sprzedaży motocykli spalinowych

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.15, 13:03 Drukuj

Zakaz sprzedaży pojazdów spalinowych coraz częściej pojawia się na ustach polityków. Brytyjscy motocykliści postanowili wyrazić swój sprzeciw w tej sprawie.

Wiele wskazuje na to, że wkrótce posiadanie pojazdu spalinowego będzie stawiane na równi z nielegalnym posiadaniem broni lub narkotyków. Zakaz sprzedaży pojazdów spalinowych chcą wprowadzić Duńczycy oraz Brytyjczycy. Na razie przed takimi pomysłami ratuje nas wszystkich prawo unijne. Czy możemy spać spokojnie? Nie do końca - unijni urzędnicy chcą żeby w 2050 emisja dwutlenku węgla była zredukowana do zera.

NAS Analytics TAG

Członkowie brytyjskiego stowarzyszenia motocyklistów - Motorcycle Action Group (MAG) - wyrazili zdecydowany sprzeciw planowi wprowadzenia zakazu sprzedaży pojazdów spalinowych na terenie Wielkiej Brytanii. Taki zakaz mógłby wejść w życie w 2040 roku.

W swoim sprzeciwie podają racjonalne argumenty, że rząd powinien postawić przede wszystkim na polepszenie jakości transportu publicznego, co może zachęcić wielu Brytyjczyków do ograniczenia korzystania z samochodów do niezbędnego minimum. Pomimo, że samochód i motocykl przestaje być symbolem statusu społecznego, to jednak dla wielu osób jest to nie tylko środek służący do przemieszczania się, ale również pasja i styl życia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę