tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Yamaha z systemami infotainment marki Garmin. Producenci zamierzaj rozszerzy wspprac
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Yamaha z systemami infotainment marki Garmin. Producenci zamierzaj rozszerzy wspprac

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.01.08, 16:25 Drukuj

Yamaha rozwija swój program Connected Vision, który skupia się na komunikacji pomiędzy pojazdami. Rozwiązanie ma zapewnić użytkownikom nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo, ponieważ pojazdy będą informować się o zagrożeniach. Teraz marki Garmin i Yamaha postanowiły zacieśnić współpracę.

W komunikacie prasowym wypuszczonym przez Garmina czytamy, że firma będzie wyłącznym dostawcą fabrycznych systemów multimedialnych do motocykli i skuterów marki Yamaha. Współpraca pomiędzy producentami rozpoczęła się w 2022 r. od modelu TMAX, a później systemy Garmin pojawiły się jeszcze w motocyklach XMAX, Niken GT oraz Tracer 9 GT+.

NAS Analytics TAG

- Dodanie rozwiązań z zakresu infotainment marki Garmin do produktów Yamaha to potwierdzenie coraz większych możliwości naszej firmy oraz wyjątkowej jakości produktów w środowisku fabrycznych rozwiązań dla motoryzacji. Jesteśmy zaszczyceni pewnością, z jaką Yamaha Motor zaufała Garminowi i nie możemy się doczekać dalszego dostarczania wysokiej jakości rozwiązań dla motocykli i skuterów w kolejnych latach - skomentował Matt Munn, dyrektor zarządzający Garmin Automotive OEM.

Najnowszym rozwiązaniem Yamahy jest aplikacja Y-Connect, która pozwoli np. na korzystanie z nawigacji w modelu XMAX na rok 2023 przy użyciu aplikacji Garmin StreetCross. Yamaha Y-Connect umożliwia też połączenie ze smartfonem modeli z rodziny MT-07. Dzięki temu użytkownik zobaczy na ekranie motocykla powiadomienia z telefonu. Przy pozostałych modelach z rozwiązaniami Garmina przewidziano aplikację Garmin Motorize.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr