tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZ bLU cRU Cup zostanie rozegrany przy Mistrzostwach Polski w Motocrossie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha YZ bLU cRU Cup zostanie rozegrany przy Mistrzostwach Polski w Motocrossie

Autor: Informacja prasowa 2024.01.31, 10:45 Drukuj

Yamaha Motor Polska ogłosiła inaugurację Yamaha YZ bLU cRU Cup, który dzięki współpracy z PZM zostanie rozegrany przy Mistrzostwach Polski w Motocrossie. To wyjątkowa inicjatywa, która daje młodym zawodnikom szansę na rozwój kariery a nawet zdobycie wsparcia fabrycznego.

Zawodnicy rywalizować będą w trzech klasach: YZ65 bLU cRU Cup (przy klasie MX65), YZ85 bLU cRU Cup (przy klasie MX85) i YZ125 bLU cRU Cup (przy klasie MX125). Każdy uczestnik, który weźmie udział w pucharze otrzyma profesjonalną odzież od marki Yamaha, okleinę na motocykl, preferencyjne warunki zakupu motocykla oraz rabat na części i akcesoria obowiązujący w trakcie całego sezonu.

NAS Analytics TAG

To jednak nie wszystko! Po dwóch rundach Mistrzostw Polski w Motocrossie – 1 sierpnia 2024 roku - zwycięzcy każdej kategorii zostaną wysłani na Super Finał bLU cRU Cup, który odbędzie się w trakcie MXoN w Wielkiej Brytanii. To nie tylko możliwość zaprezentowania się wśród najszybszych zawodników z całej Europy na wymagającym torze, ale także możliwość odbycia treningów i otrzymania wskazówek od trenerów i zawodników fabrycznych Yamahy. Na zakończenie sezonu pierwszej trójce klasyfikacji generalnej każdej z klas wręczymy również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przypominamy, że zapisy do Pucharu bLU cRU trwają tylko do 28.02! Nie czekaj do ostatniej chwili i zapisz się już dziś wchodząc w link: https://www.yamaha-racing.com/yz-blu-cru-cup/register/.

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

W związku z tym, że MXoN w tym roku odbywa się w UK, a więc poza Unią Europejską, aby móc spełnić wszystkie formalności na czas musimy dokonać wyboru zawodników do 1 sierpnia 2024. Do tego momentu odbędą się 2 rundy Mistrzostw Polski w Motocrossie, a więc wyboru zawodników do udziału w SuperFinale dokona komisja składająca się z reprezentantów Yamaha Motor Polska oraz Yamaha Motor Europe na podstawie wyników z dwóch pierwszych rund, a także na podstawie startów w innych zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Klasyfikacja generalna Pucharu bLU cRU niezależnie od tego będzie prowadzona do końca cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr