tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Off-Road Day. Jazdy testowe i szkolenie w Toruniu z zawodnikami AF Motors
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Off-Road Day. Jazdy testowe i szkolenie w Toruniu z zawodnikami AF Motors

Autor: Materiał partnera 2024.05.08, 14:46 Drukuj

Jesteś pasjonatem marki Yamaha? Posiadasz motocykl off-roadowy tej marki i nie masz jeszcze planów na trzeci weekend maja? Zapraszamy do Torunia na szkolenia oraz jazdy testowe razem z AF Motors.

Już 18 maja 2024 na toruńskim torze motocrossowym odbędzie się event Yamaha Off-Road Day dedykowany miłośnikom jazdy terenowej. W trakcie imprezy obędzie się prezentacja najnowszej Yamahy WR250F, spotkanie i jazdy pokazowe zawodników AF Motors Yamaha Racing Team, którzy na co dzień ścigają się w Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Niemiec ADAC.

Przewidziane są dwa panele szkoleniowe z jazdy terenowej. Dodatkowo uczestnicy eventu będą mieli niepowtarzalną możliwość zapisania się i odbycia jazdy testowej motocyklami Yamaha WR250F, YZ250F oraz YZ450.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już teraz!

Zapisać możecie się kontaktując z Wojciechem Reńskim pod numerem telefonu 539-693-412 lub wysłać swoje zgłoszenie mailowo na adres: wojciech.renski@afmotors.pl

Dane obiektu:
Tor Motocross Toruń
87-100 Toruń
Wjazd od ul. Ignacego Łukasiewicza (za Motoareną Toruń)

Event Yamaha Off-Road Day jest imprezą zamkniętą. Warunkiem wjazdu na teren ośrodka jest uprzedni zapis na imprezę (potwierdzony).


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę