tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha MT Tour 2024: pena gama kultowych hyper nakedw zawita do Rybnika i Gdaska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha MT Tour 2024: pena gama kultowych hyper nakedw zawita do Rybnika i Gdaska

Autor: Informacja prasowa 2024.06.11, 10:12 Drukuj

Trwają zapisy na legendarne wydarzenia Yamahy z serii MT Tour 2024. Podczas czerwcowej edycji, po raz pierwszy uczestnicy testować będą hyper nakedy w Rybniku. Na kolejny przystanek MT Truck zatrzyma się w Gdańsku. W obu lokalizacjach pojawi się pełna gama motocykli: od flagowego modelu MT-10 SP, poprzez premierowe modele MT-09 i MT-09 SP, aż po MT-125.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji online. Uczestnik może wybrać dogodną lokalizację, model odpowiadający umiejętnościom oraz godzinę przejazdu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

NAS Analytics TAG

Do dyspozycji motocyklistów, jak co roku, dostępny będzie król hyper nakedów MT-10 ze zmodernizowanym silnikiem CP4 oraz MT-10 w wersji SP, wyposażonej w półaktywne, elektroniczne zawieszenie. Ogromne emocje zapewnią również premierowe modele  MT-09 i MT-09 SP o nowym, agresywnym wyglądzie, który wzmacnia wrażenia podczas przyspieszania i wysokiego momentu obrotowego kultowego silnika CP3.

Na chętnych czekać też będzie bestsellerowy i wszechstronny MT-07 w wersjach o pełnej mocy i ograniczonej do 35 kW (przeznaczonej dla właścicieli prawa jazdy kategorii A2). Nie zabraknie też jednośladów adresowanych do początkujących kierowców: MT-03 oraz wprowadzającego do świata Dark Side of Japan MT-125, dostępnego dla posiadaczy samochodowego prawo jazdy.

Łącznie, do dyspozycji uczestników MT Tour, będzie aż 20 motocykli przygotowanych do testowania na atrakcyjnych trasach przejazdu.

Tradycyjnie, miasteczko MT Tour zlokalizowane zostanie przy autoryzowanych salonach Yamahy:
- w dniach 15-16 czerwca 2024 przy salonie Yamaha Uliarczyk w Rybniku, ul. Żwirowa 2,
- w dniach 13-14 lipca 2024 przy salonie Yamaha Griffin Motors w Gdańsku, ul. Kartuska 378.

Rejestracja uczestników już się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona - zapisz się już dziś i odkryj czym jest Ciemna Strona Japonii!

Regulamin tegorocznego MT Tour znajdziecie TUTAJ.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr