tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny LiveWire S2 Del Mar z europejskim cennikiem. Zamwienia ruszyy tylko w czterech krajach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny LiveWire S2 Del Mar z europejskim cennikiem. Zamwienia ruszyy tylko w czterech krajach

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.10.23, 12:56 Drukuj

Zgodnie z zapowiedziami ruszyła sprzedaż motocykla LiveWire S2 Del Mar w Europie. Producent postanowił ograniczyć ją do czterech rynków, na których widzi największy potencjał, dlatego nieprędko zobaczymy te motocykle w Polsce. Klienci mogą już składać zamówienia.

LiveWire to marka motocykli elektrycznych Harley-Davidson. Początkowo startowała jako pojedynczy motocykl w ramach oferty Harleya, ale szybko stała się osobnym bytem, choć jest ujmowana w wynikach finansowych producenta. Model S2 Del Mar jest stworzony na bazie modułowej platformy Arrow, która pozwala zbudować kilka różnych typów jednośladów z użyciem tego samego napędu. LiveWire S2 Del Mar jest pierwszym modelem, w którym ją wykorzystano.

NAS Analytics TAG

Pierwsze egzemplarze S2 Del Mar trafiły już do klientów w Stanach Zjednoczonych, a teraz producent przedstawił szczegóły dotyczące sprzedaży w Europie, o której informowano już kilka miesięcy temu. Motocykl pojawi się we Francji, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Najmniej zapłacą klienci w Niemczech, gdzie cenę ustalono na 18 490 euro, a więc równowartość 82 430 zł według kursu z 23 października. Cena we Francji została ustalona na 18 690 euro, w Holandii jest o 100 euro wyższa. W Wielkiej Brytanii trzeba będzie zapłacić 16 990 funtów.

System rezerwacji ruszy 25 października o godzinie 16 czasu środkowoeuropejskiego. Do złożenia zamówienia będzie wymagana zaliczka w kwocie 100 euro lub 100 funtów. Europejscy klienci będą mieli do wyboru jeden z trzech kolorów - Nimbus Grey, Nightfall Blue albo Asphalt Black. Pierwsze motocykle trafią do klientów w pierwszym kwartale 2024 r. Z kolei 25 października rusza demonstracyjne tour, które rozpocznie się w Düsseldorfie, a następnie pojedzie do Grande Armée, Frankfurtu, Bastille, Monachium, Saint-Cloud, Londynu, Manchesteru, Lionu, Cheltenham, Cagnes, Marsylii i zakończy się w Amsterdamie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr