tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Africa Eco Race: Joan Pedrero pojedzie za sterami Harley-Davidson Pan America 1250
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Africa Eco Race: Joan Pedrero pojedzie za sterami Harley-Davidson Pan America 1250

Autor: Informacja prasowa 2023.11.23, 12:23 Drukuj

Harley-Davidson ogłosił, że Joan Pedrero, zawodnik rajdu Dakar, wystartuje w Africa Eco Race 2024 na motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250. Od 30 grudnia 2023 do 14 stycznia 2024 uczestnicy Africa Eco Race będą przemierzać wymagające tereny dwóch kontynentów, w tym dystans 6000 km w Afryce. Joan Pedrero wystartuje w kategorii Maxi-Trail.

Zgodnie z duchem przygody, który jest częścią DNA amerykańskiej marki motocykli, Harley-Davidson zdecydował się ponownie podjąć wyzwanie ścigania się w terenie motocyklem Pan America 1250, pierwszym modelem Harley-Davidson Adventure Touring, za którego sterami zasiądzie Joan Pedrero. Maszyna jest wyposażona w mocny układ napędowy Revolution Max 1250, chłodzony cieczą silnik w układzie V o pojemności 1250 cm3, zaprojektowany tak, aby zapewniać płynny dopływ mocy przy wysokich obrotach. Pan America oferuje technologię na najwyższym poziomie i pełne adrenaliny wrażenia.

NAS Analytics TAG

Joan Pedrero współpracuje z Harley-Davidson od czasu wprowadzenia Pan America 1250 i w tym czasie wielokrotnie testował tę maszynę do granic możliwości. W roku 2023 ten znany uczestnik rajdu Dakar wziął udział - na Pan America 1250 - w wielu wyścigach i rajdach w całej Europie, w tym w wyścigu Bassella Race, w którym z sukcesem zajął szóste miejsce w kategorii Maxi Trail. W kwietniu wystartował w wymagającym rajdzie Baja TT Dehesa Extremadura, gdzie osiągnął znakomite wyniki i zdominował kategorię Maxi Trail, a w lipcu ukończył Baja Aragón España, wygrywając w kategorii Maxi Trail.

Udział Harley-Davidson w nadchodzącym rajdzie demonstruje nie tylko możliwości i niezawodność motocykla Pan America 1250, ale także pokazuje kultową markę motocykli podejmującą nowe wyzwania oraz przesuwającą granice technologii i osiągów. Przygoda jest częścią tej marki, a Pan America 1250 odkrywa nowe drogi dla prawdziwego doświadczenia Harley-Davidson.

Kolja Rebstock, wiceprezes regionalny Harley-Davidson na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: - Przygoda i osiągi są sercem naszej marki i nie możemy sobie wyobrazić lepszego sposobu na pokazanie wszechstronności Pan America, niż udział w rajdzie Africa Eco Race. Jesteśmy podekscytowani możliwością podjęcia kolejnego wyzwania z Joanem Pedrero po wielkim sukcesie, jaki odnieśliśmy w 2023 roku.

Rajd, który odbędzie się po już raz piętnasty, rozpocznie się w Monako 30 grudnia 2023, a zakończy w Dakarze 14 stycznia 2024 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr