tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Africa Eco Race na Harleyu-Davidsonie Pan America 1250. Mini serial z Joanem Pedrero
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Africa Eco Race na Harleyu-Davidsonie Pan America 1250. Mini serial z Joanem Pedrero

Autor: Informacja prasowa 2024.03.12, 12:44 Drukuj

Harley-Davidson udostępnił w sieci mini serial przedstawiający jazdę zawodnika rajdów cross-country, Joana Pedrero, walczącego na trasie wyścigu Africa Eco Race 2024 na motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250, pierwszym modelu Harley-Davidson typu Adventure Touring.

W przeciwieństwie do swoich rywali na dużo lżejszych i specjalnie przygotowanych do tego rajdu motocyklach, Pedrero podjął się tego wyzwania na prawie w pełni fabrycznej maszynie, przesuwając granice tego, co możliwe.

NAS Analytics TAG

Pięcioodcinkowy serial pokazuje niesamowitą jazdę Pedrero, śledząc jego zmagania przez całą drogę od Monako do Lac Rose w Dakarze oraz prezentuje ekstremalne możliwości Harley-Davidson Pan America 1250 i to, jak ucieleśnia on ducha przygody będącego częścią DNA amerykańskiej marki motocykli.

Filmy dają widzom szansę zajrzeć za kulisy, w tym jak Pedrero przygotowywał się do wyścigu i jak Pan America 1250 radził sobie na pustyni. Joan Pedrero przekroczył oczekiwania i pokazał, do czego naprawdę zdolny jest ten motocykl.

Udział marki Harley-Davidson w tym rajdzie pokazał możliwości i niezawodność Pan America 1250. Przygoda i wyzwania są od zawsze w duszy marki, a Pan America 1250 odkrywa nowe sposoby doświadczania prawdziwych emocji z jazdy motocyklem Harley-Davidson.

Serial jest dostępny na stronie H-D.com/ecorace.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr