tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pozłacane motocykle Harley-Davidson za prawie 1,5 mln zł zniszczone przez policję. Przypadkowe ofiary gangu motocyklowego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pozłacane motocykle Harley-Davidson za prawie 1,5 mln zł zniszczone przez policję. Przypadkowe ofiary gangu motocyklowego

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.02.27, 08:19 1 Drukuj

Policja z Nowej Zelandii nie miała litości dla sześciu pozłacanych customów na bazie motocykli Harley-Davidson. Maszyny należały do członków grupy Comanchero Motorcycle Gang i zostały zarekwirowane w 2019 r., a teraz trafiły do niszczarki.

Finezyjne malowanie, pozłacane elementy takie jak rama, felgi i pokrywy zaworów oraz kryminalna przeszłość. Tak pokrótce można opisać sześć motocykli marki Harley-Davidson, które zostały zniszczone przez nowozelandzką policję. Każdy z nich był wyceniany na 60 tys. dolarów, a więc ich łączna wartość to prawie 1,5 mln zł. Maszyny zostały zajęte po aresztowaniu 18 członków gangu Comanchero.

NAS Analytics TAG

Oprócz motocykli policja zajęła też samochody, nieruchomości i inne dobra. Po prawie 5 latach od aresztowań sąd dał policji zielone światło na zniszczenie maszyn. Co ciekawe, to pierwsza tego typu operacja w Nowej Zelandii. Policja sama wystąpiła o możliwość zniszczenia motocykli. Obawiano się, że maszyny mogą z powrotem trafić w ręce gangu i służyć do niezgodnej z prawem działalności.

- Naszym zdaniem design motocykli i personalizowane tablice rejestracyjne są bardzo charakterystyczne i łączone z Comancheros. Prawdopodobnie motocykle mogłyby trafić z powrotem w ręce gangu. To stanowiłoby zaprzeczenie wszystkich działań podjętych przez policję w tym postępowaniu - powiedział komisarz Andrew Coster.

Po zakończeniu operacji zniszczenia motocykli nowozelandzka policja zamieściła w sieci materiał z całej akcji. Uprzedzamy, nadaje się tylko dla widzów o mocnych nerwach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę