tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson rozpoczyna tras po Polsce. Zapisz si na wyjtkowe jazdy testowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson rozpoczyna tras po Polsce. Zapisz si na wyjtkowe jazdy testowe

Autor: Informacja prasowa 2024.04.10, 09:51 Drukuj

Harley-Davidson rozpoczyna sezon motocyklowy z przytupem organizując cykl imprez pod nazwą HARLEY ON TOUR, które odbędą się w wielu miastach na terenie całego kraju, dając motocyklistom szukającym inspiracji i przygody szansę wyjechania na drogę najnowszymi modelami Harley. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Szczecin, gdzie już 13 i 14 kwietnia wszyscy entuzjaści marki i dwóch kółek będą mogli świętować z H-D początek sezonu.

HARLEY ON TOUR to doskonała okazja dla fanów Harley-Davidson, motocyklistów, entuzjastów motoryzacji lub po prostu tych, którzy są ciekawi, aby zobaczyć i przetestować nowe modele z rocznika 2024 oraz porozmawiać z lokalnymi ekspertami z salonów dealerskich Harley-Davidson, aby dowiedzieć się więcej o motocyklach i stylu życia spod znaku Harley-Davidson.

NAS Analytics TAG

Ta ekskluzywna koncepcja jazd próbnych będzie możliwością doświadczenia na własnej skórze nowej ery osiągów, technologii i designu w turystyce motocyklowej po niedawnej premierze zupełnie nowych modeli Street Glide i Road Glide, które są wyposażone w zmodernizowany silnik Milwaukee-Eight 117 V-Twin oraz są mocniejsze, lżejsze i bardziej dynamiczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Chętni będą mieli do wyboru aż 22 maszyny Harley-Davidson do testów - prawie pełną gamę modeli na rok 2024. Poza zupełnie nowymi motocyklami Street Glide i Road Glide dostępne będą modele: Nightster Special, Sportster S, Low Rider ST, Low Rider S, Breakout, Fat Boy, Fat Bob, Street Bob, Sport Glide, Heritage Classic, Ultra Limited, Road King Special oraz Pan America Special typu Adventure Touring z najnowocześniejszym silnikiem Revolution Max 1250 o mocy 150 KM.

Cykl HARLEY ON TOUR będzie odbywać się przez cały sezon w różnych miejscach i w różnych terminach. Wydarzenie jest otwarte zarówno dla obecnych klientów, fanów marki, jak i entuzjastów dwóch kółek, którzy chcą podsycić swoją pasję do przygód, szukają inspiracji do powrotu na drogę lub osób chcących dowiedzieć się więcej o najnowszej gamie motocykli i produktów Harley-Davidson. Każdy, kto zarezerwuje jazdę na HARLEY ON TOUR, będzie musiał przynieść ze sobą ważne prawo jazdy na motocykl (kat. A), własny kask i wyposażenie do jazdy. Jazdy są bezpłatne i można je zarezerwować na tej stronie.

HARLEY ON TOUR - daty i miejsca

13/14.04 - Szczecin
20/21.04 - Gdańsk
27/28.04 - Łódź
12/13.07 - Toruń
27/28.07 - Jerzmanowice k. Krakowa
24/25.08 - Koszęcin
06/07.09 - Poznań
14/15.09 - Rzeszów
21/22.09 - Warszawa (American Picnic by H-D Twin Peaks)

Bezkresna droga już na ciebie czeka. Odkryj zupełnie nową ofertę na rok 2024 na H-D.com lub u najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson. Przygoda wzywa!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr