tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson Euro Festival. Kultowe wito kultury motocyklowej, powrci nad Zatok Saint-Tropez w 2025 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson Euro Festival. Kultowe wito kultury motocyklowej, powrci nad Zatok Saint-Tropez w 2025 roku

Autor: Informacja prasowa 2024.06.21, 16:13 Drukuj

Oxford, Wielka Brytania (czerwiec 2024) — Harley-Davidson® ogłasza, że kultowa impreza - Harley-Davidson® Euro Festival - powraca do Port Grimaud nad Zatoką Saint-Tropez 8 maja 2025 roku. Ostatnia edycja tej imprezy odbyła się w 2018 r., kiedy to przy muzyce legendarnego zespołu rock’owego Simple Minds i mnóstwa innych artystów występujących na brzegu Riwiery Francuskiej bawiło się ponad 30 000 osób. Euro Festival to wielkie święto kultury motocyklowej, którego nie można przegapić i które otwiera europejski kalendarz dużych imprez motocyklowych w roku 2025.

Na wystawie H-D Expo, położonej we wspaniałej lokalizacji przy plaży, goście będą mogli poznać wszystkie nowe motocykle Harley-Davidson®, a w strefie Demo wybierać z tych najnowszych modeli i je testować korzystając z bezpłatnych jazd próbnych po wysadzanych palmami lokalnych drogach i okolicznych, malowniczych wzgórzach. W piątek 9 maja w pobliskiej, położonej na wzgórzu wiosce Grimaud odbędzie się pokaz Harley-Davidson® Custom Bike Show, podczas którego ponad 100 motocykli będzie rywalizować w sześciu kategoriach i walczyć o nagrody Best in Show i People's Choice, sponsorowane przez firmę Metzeler, uznanego eksperta w produkcji opon motocyklowych. Udział w Custom Bike Show i wstęp na pokaz jest bezpłatny, co czyni to wydarzenie obowiązkowym punktem dla wszystkich entuzjastów motoryzacji.

NAS Analytics TAG

W sobotę 10 maja wystartuje słynna parada motocykli Harley-Davidson, podczas której tysiące motocyklistów przejadą ulicami Saint-Tropez i okolicznymi drogami.

Impreza  w 2025 r. będzie miała nową oficjalną lokalizację, sąsiadującą z pierwotnym miejscem. Camping de la Plage to duży kemping położony wzdłuż Prairies de la Mer, z własnym supermarketem, barami, restauracjami, obiektami sportowymi, pralniami, toaletami i prysznicami, a także dostępem do klubu plażowego. Wśród opcji zakwaterowania znajdziemy parkingi dla przyczep kempingowych, pola namiotowe, a także wiele apartamentów i wakacyjnych studio.

Harley-Davidson® Euro Festival jest wydarzeniem biletowanym. Wejściówki zapewniają wstęp na występy międzynarodowych gwiazd na głównej scenie w czwartek, piątek i sobotę, a także możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji i rozrywek (więcej informacji na temat głównych gwiazd festiwalu w 2025 roku zostanie opublikowanych wkrótce). Jako jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kultury motocyklowej na kontynencie, odwiedzający mogą spodziewać się szerokiej gamy produktów kolekcjonerskich, pamiątkowych akcesoriów i odzieży oraz bogatej oferty barów i wszelkiego rodzaju kuchni.

Więcej informacji o Harley-Davidson® Euro Festival i biletach można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr