tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP 2022: Toprak Razgatlioglu bdzie testowa motocykl MotoGP. Podano wstpne terminy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP 2022: Toprak Razgatlioglu bdzie testowa motocykl MotoGP. Podano wstpne terminy

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.02.06, 13:23 Drukuj

Yamaha i Toprak Razgatlioglu poważnie myślą o tym, żeby turecki zawodnik trafił do MotoGP, albo przynajmniej wypróbował motocykl M1. Manager zespołu zdradził szczegóły dotyczące ewentualnych testów.

W wypowiedzi dla MotoGP.com, Massimo Meregalli powiedział, że trwają rozmowy na temat dopuszczenia Topraka Razgatlioglu do testowania motocykla MotoGP. Producent nie zamierza jednak organizować osobnego wydarzenia i chce zaprosić tureckiego zawodnika w czerwcu albo w sierpniu. Na te miesiące zaplanowano działania z udziałem Cala Crutchlowa. Meregalli dodał, że wszyscy w Yamasze są ciekawi, jak ubiegłoroczny Mistrz Świata Superbike poradzi sobie z motocyklem MotoGP.

NAS Analytics TAG

Sam zainteresowany stale podkreśla, że marzy o starcie w MotoGP, ale jednocześnie stawia twarde warunki mówiąc, że nie chce tego robić za wszelką cenę. Jego celem jest miejsce w teamie fabrycznym, a na to może być szansa, jeśli Fabio Quartararo nie będzie zadowolony z rezultatów. O całej sytuacji wypowiedział się także Jonathan Rea, który twierdzi, że atmosfera stworzona według Razgatlioglu może mu pomóc jemu i innym w walce o tytuł mistrzowski w sezonie 2022.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr