tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Toprak Razgatlioglu gotowy na przejcie do MotoGP. Zawodnik ma juplan
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Toprak Razgatlioglu gotowy na przejcie do MotoGP. Zawodnik ma juplan

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.12.21, 08:59 Drukuj

Już w sezonie 2021 mówiło się o możliwym przejściu Topraka Razgatlioglu do MotoGP, ale zawodnik kategorycznie odbijał te plotki mówiąc, że na razie skupia się na zdobyciu tytułu w World Superbike. Teraz ze spokojną głową może mówić o swoich planach.

Jak informuje włoski portal Corse Di Moto, Toprak Razgatlioglu będzie testował motocykl MotoGP Yamahy z Calem Crutchlowem. Jego celem jest przejście do MotoGP w sezonie 2023. To doskonała wiadomość dla Japończyków, ponieważ Fabio Quartararo jeszcze nie przedłużył swojego kontraktu, a wszystko uzależnia od testów i wynegocjowanej podwyżki. Co ciekawe, Razgatlioglu jawi się jako łakomy kąsek nie tylko dla Yamahy.

NAS Analytics TAG

W sezonie 2022 kończą się kontrakty Joana Mira i Alexa Rinsa, którzy w tym roku nie byli zadowoleni z efektów pracy Suzuki. Oprócz tego, Jack Miller i Jorge Martin walczą o miejsce w zespole fabrycznym Ducati, więc możliwe, że jeśli Martin przejąłby miejsce Millera, to Australijczyk nie byłby skory do przejścia do ekipy satelickiej. To z kolei otwiera kolejne drzwi dla Razgatlioglu. Według włoskiego portalu skory do zmian ma być również KTM.

Na razie wiadomo tyle, że Toprak Razgatlioglu weźmie udział w prywatnych testach, które zostaną zorganizowane w przyszłym roku, a swój debiut w MotoGP widzi w sezonie 2023.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr