tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Modlin 2010 - Pono i Sokół na WMMP Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Modlin 2010 - Pono i Sokół na WMMP

Autor: Informacja prasowa 2010.04.21, 14:21 18 Drukuj

W sobotę na scenie o godz. 20:00 wystąpią Pono i Sokół

Takiego wydarzenia w okolicach Warszawy nie było od 11 lat. Na terenie Portu Lotniczego Modlin w dniach 29. kwietnia - 2. maja odbędzie się pierwsza runda najszybszych zawodów w Polsce, czyli Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Na starcie w czterech klasach Mistrzowskich, trzech Pucharach Polski oraz czterech Pucharach Markowych stanie ponad 350 zawodników, co niewątpliwie świadczy o ogromnej i wciąż rosnącej popularności tej dyscypliny w Polsce. Podobnie jak w latach ubiegłych, w zawodach wystartują legendy wyścigów Polskich, jak i światowych: Paweł Szkopek, Andy Meklau, Adam Badziak, Janusz Oskaldowicz, czy Irek Sikora. Wydarzenie to będzie miało charakter pikniku-majówki i oprócz wyścigów będzie znakomitym miejscem do wypoczynku i relaksu.

W sobotę na scenie o godz. 20:00 wystąpią Pono i Sokół. Przedstawią oni materiał ze swoich najnowszych produkcji, m.in. z ostatniego albumu To Prawdziwa Wolność Człowieka i niewątpliwie znakomicie zajmą się wszystkimi zgromadzonymi fanami.

W piątek, sobotę i niedzielę firma Bajkoland przygotowała specjalne atrakcje dla dzieci w zaaranżowanej strefie Kids Zone. Dorośli natomiast będą mogli zjeść smakołyki w strefach cateringowych przygotowanych przez hotel Milord z Pułtuska.

Wydarzenie objęli swoim honorowym patronatem: Marszałek Województwa Mazowieckiego, oraz Burmistrz Gminy Nowy Dwór Mazowiecki. Bilety na imprezę do nabycia na www.eventim.pl oraz na miejscu w dniach 29. kwietnia - 2. maja. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.modlin2010.pl

Patronami wydarzenia są: TVP Warszawa, Radio Zet, Antyradio, WP.pl, Przegląd Sportowy, Stroer, Newsweek, Autoświat, Świat Motocykli, Ścigacz.pl.

male
PONO
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 13
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:s. 22/04/2010 06:18

Porażka.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę