tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa wiata SuperEnduro. Tasze bilety dostpne tylko do koca sierpnia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa wiata SuperEnduro. Tasze bilety dostpne tylko do koca sierpnia

Autor: Informacja prasowa 2023.08.23, 12:10 Drukuj

Przygotuj się na dzień pełen adrenaliny i zaciętej rywalizacji - Mistrzostwa Świata SuperEnduro powracają do stolicy Małopolski!

Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro słyną z ekstremalnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a polski przystanek jest tego zdecydowanym przykładem. To właśnie Kraków rokrocznie skupia oczy miłośników adrenaliny z całego świata, zmieniając się na jeden wieczór w mekkę entuzjastów sportów motorowych, którzy z zapartym tchem śledzą ekscytujący pokaz umiejętności swoich idoli.

NAS Analytics TAG

Już 9 grudnia najlepsi zawodnicy świata rywalizujący pod dachem TAURON Areny przyspieszą bicie twojego serca zaciętą walką na wymagającym torze pełnym szybkich zakrętów, karkołomnych przeszkód i widowiskowych skoków - torze będącym wyzwaniem dla ich umiejętności oraz odwagi.

Na bramkach startowych nie zabraknie biało-czerwonych reprezentantów, a wśród nich znanego ze swojej legendarnej techniki weterana SuperEnduro, pięciokrotnego mistrza Ameryki i sześciokrotnego mistrza Świata - Tadeusza Błażusiaka oraz Dominika Olszowego - mistrza Świata w kategorii Junior (2021/2022), którego talent i ogromna determinacja zaowocowały w ubiegłym sezonie najlepszym w historii debiutem w najwyższej kategorii startowej Prestige. Gdy gorące okrzyki tłumu mieszają się z rykiem silników, to właśnie ich rywalizacja jest najlepszym świadectwem potęgi tego sportu i niezłomnego ducha jego zawodników.

Dołącz do świata adrenaliny, pasji i wyjątkowej, sportowej rywalizacji. Tylko do końca wakacji możesz skorzystać ze specjalnej promocji LATE BIRDS, w której zyskasz do 20,00 pln zniżki na wybrane bilety.

Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 31 sierpnia 2023. Skorzystaj z ostatniej szansy na tańsze wejściówki!

Przypominamy, że w sprzedaży dostępne są również ostatnie bilety z limitowanej puli wejściówek na paddock oraz sesję treningową:
- podczas sesji treningowej jako pierwszy zobaczysz zmagania światowej czołówki zawodników z wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa przeciwnikami,
- dzięki biletom na paddock możesz zajrzeć za kulisy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro i zobaczyć motocykle najlepszych riderów oraz podejrzeć z bliska jak twoi faworyci przygotowują się do startu.

W ubiegłych latach bilety na krakowski przystanek Mistrzostw Świata SuperEnduro wyprzedawały się z dużym wyprzedzeniem. Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś zapewnij sobie najlepsze miejsce na widowni. Bądź tam razem z nami, gdy atmosfera w TAURON Arenie ponownie zapłonie z ekscytacji podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportów motorowych!

Bilety dostępne na: Eventim i E-bilet.

Więcej informacji na stronie, Facebooku i wydarzeniu.

Organizator: Agencja Sport UP

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr