tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa wiata FIM Hard Enduro po raz pierwszy w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa wiata FIM Hard Enduro po raz pierwszy w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2021.06.10, 12:02 Drukuj

Największe w Polsce motocyklowe wydarzenie roku zbliża się coraz większymi krokami. Już 11-12 września oczy wszystkich entuzjastów Hard Enduro skupią się na Dąbrowie Górniczej, która rozbrzmi warkotem silników topowych zawodników tej wymagającej dyscypliny.

Zapiszcie tę datę! 11-12 września, po raz pierwszy w Polsce, rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro! Zawody HERO Challenge oficjalnie dołączyły do grona najbardziej zróżnicowanej i najtrudniejszej serii wyścigów motocyklowych na świecie.

NAS Analytics TAG

- Przystąpienie do najbardziej prestiżowej serii imprez Hard Enduro, to dla nas ogromny zaszczyt. Jak wielokrotnie podkreśla w udzielanych wywiadach międzynarodowy promotor cyklu - firma WESS GMBH - Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro to łącznie 8 wyścigów, z których każdy posiada niepowtarzalną specyfikę, zarówno pod względem terenu jak i formuły zawodów, tworząc razem niepowtarzalną całość.  Finalnie, każdy z przystanków ma zawierać w sobie coś wyjątkowego i bardzo trudnego - komentuje Tomasz Gagat, pomysłodawca i organizator zawodów HERO Challenge.

W całej serii Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro znajdziemy wachlarz różnorodnych wyścigów:

- Red Bull Romaniacs - Rumunia - stricte górskie ściganie z wyjątkowo długimi i stromymi podjazdami oraz zjazdami. To najdłuższy i najtrudniejszy wyścig w całej serii.

- Erzbergrodeo - Austria - 3-godzinna rywalizacja w kamieniołomie na piekielnie trudnych podjazdach. Erzberg słynie także ze "Stołówki Carla" - ponad kilometrowej, niesamowicie wymagającej sekcji wielkich kamieni i głazów.

- Getzen Rodeo - Niemcy - zawody zlokalizowane wokół jednej niewielkiej góry z bardzo krótkimi, ale niezwykle technicznymi podjazdami.

- Tennessee Knockout - USA - finał wyścigu to zaledwie kilkuminutowe okrążenie, które zawodnicy pokonują wielokrotnie. Głównymi składnikami trasy są kamienie i ogromne głazy oraz podjazdy.

Polska runda Mistrzostw Świata będzie równie specyficzna i unikatowa. Wyścig główny rozegrany zostanie na 15-kilometrowej pętli, którą najlepsi zawodnicy pokonywać będą w około 30 minut. Prace nad przebiegiem trasy trwają w najlepsze, jednak już dziś możemy wam zdradzić, że będzie ona dużo trudniejsza w porównaniu do pierwszej edycji HERO Challenge z 2020 roku. Szczegóły trasy przekażemy jeszcze przed uruchomieniem rejestracji na zawody. Jedno jest pewne… to będzie prawdziwy test waszych wszechstronnych umiejętności!

Do kogo skierowane są zawody?

Wydarzenie skierowane jest zarówno do amatorów (bez licencji) jak i profesjonalistów rywalizujących o punkty w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata.

W zawodach weźmie udział łącznie 400 uczestników w sześciu klasach startowych: PRO, Expert, Expert Masters, Kobiety, Hobby, Hobby Masters.

Każdy z nich otrzyma wyjątkową szansę, aby zmierzyć się w rywalizacji łokieć w łokieć z topowymi zawodnikami Hard Enduro, porównać czasy przejazdu oraz poczuć klimat największych światowych imprez tego formatu. Przyznajcie sami - kto z was nie chciałby rozłożyć namiotu na paddocku obok takich teamów jak KTM, Husqvarna, Sherco, czy Gas Gas? U nas będzie to możliwe!

Kiedy wystartuje rejestracja?

Otwierajcie kalendarze i ustawiajcie przypomnienia - rejestracja rusza 23 czerwca, o godzinie 9:00, a limit miejsc podczas zapisów wynosi jedynie 350 osób. Wniosek nasuwa się sam. Kto pierwszy ten lepszy!

Start w pierwszej edycji Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro w Polsce to prawdziwy MUST BE tego sezonu, którego nie można przegapić. Zostań częścią tego historycznego wydarzenia i razem z nami zapisz nowy rozdział w światowym motosporcie. Ryk silników, hektolitry adrenaliny i ekstremalne emocje podczas Mistrzostw Świata Hard Enduro - HERO Challenge gwarantowane!

Więcej informacji na STRONIE oraz na Facebooku.

Wydarzenie znajdziecie TUTAJ.

Organizator: Agencja Sport UP.

Stronę cyklu Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro znajdziecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr