tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Erzbergrodeo 2021 odwoane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Erzbergrodeo 2021 odwoane

Autor: Informacja prasowa 2021.05.11, 09:37 Drukuj

Ze względu na nadal trwające komplikacje spowodowane przez pandemię COVID-19, przeprowadzenie Red Bull Erzbergrodeo stało się niemożliwe. Decyzją organizatorów wydarzenie zostało odwołane w tym roku.

Czekając na drugą rundę Mistrzostw Świata Hard Enduro, WESS GmbH z rozczarowaniem, ale również zrozumieniem przyjęło do wiadomości, że austriacki przystanek serii - Red Bull Erzbergrodeo nie odbędzie się w tym roku.

NAS Analytics TAG

Od dawna uważany za jeden z najważniejszych wyścigów Hard Enduro na świecie, dla wielu, zarówno zawodników, jak i fanów, jest ulubionym eventem w roku.

Jednak ze względu na złożoność organizacji imprezy tej rangi przy surowych ograniczeniach związanych z COVID, zorganizowanie wyścigu na tak wysokim poziomie, jak wcześniej, okazało się niemożliwe.

Organizatorzy pracowali nad kilkoma formatami i scenariuszami, aby wyścig się odbył, ale nowe przepisy i wytyczne dotyczące COVID-19 opublikowane przez austriacki rząd federalny nie pozostawiły im alternatywy, jak tylko odwołać imprezę w 2021 roku.

WESS GmbH pragnie podziękować organizatorom wydarzenia za każdy wysiłek włożony w urzeczywistnienie Red Bull Erzbergrodeo w tym roku, czekając na lepsze czasy na Żelaznym Gigancie w 2022 roku.

W ramach gwarancji związanej z COVID-19 Red Bull Erzbergrodeo wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają zwrot pełnej opłaty startowej bez żadnych potrąceń. To samo dotyczy wszystkich widzów, którzy już zakupili bilet wstępu lub bilet VIP na wydarzenie w 2021 roku. Więcej informacji zostanie wkrótce opublikowanych na redbullerzbergrodeo.com.

Planuje się, że Red Bull Erzbergrodeo 2022 odbędzie się w dniach 16-19 czerwca.

następną w kolejności rundą Mistrzostw Świata Hard Enduro będzie Abestone Hard Enduro we Włoszech w dniach 10-11 lipca.

Winfried Kerschhaggl - menadżer serii Mistrzostw Świata Hard Enduro: - Oczywiście rozczarowanie jest, że Red Bull Erzbergrodeo musiał zostać odwołany kolejny rok z rzędu, ale po rozmowie z organizatorami ta decyzja jest zrozumiała. Jest rzeczą oczywistą, że ten wyścig jest ulubionym wyścigiem wśród zawodników i fanów Hard Enduro i będzie go naprawdę brakowało w tym roku. Nikt nie spodziewał się, że Żelazny Gigant zamilknie na dwa lata. Ale wszyscy jeszcze bardziej chętni, wrócimy w 2022 roku. Patrząc w przyszłość, w mistrzostwach mamy jeszcze wiele ekscytujących wyścigów, zwłaszcza trzecia runda z zupełnie nowym Abestone Hard Enduro w lipcu, po której szybko przyjdzie czas na kultowy Red Bull Romaniacs.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr