tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Miss czy aktor. Kto okaza si lepszym testerem jednoladw Junak? [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Miss czy aktor. Kto okaza si lepszym testerem jednoladw Junak? [FILM]

Autor: Redakcja 2019.09.26, 16:16 2 Drukuj

Jednoślad 125 cm3 do miasta - taki wybór wcale nie jest prosty. Czy ważniejszy jest styl motocykla czy wygoda i praktyczność skutera? Próbowaliśmy rozstrzygnąć ten dylemat, zapraszając do współpracy dwoje mieszczuchów.

Zdania na temat tego czy do miasta lepszy jest skuter czy motocykl, są podzielone. Zapewne dlatego, że każdy ma swoje osobiste preferencje dotyczące takiego pojazdu. Chcieliśmy poznać opinie dwojga użytkowników, których praca polega na przemieszczaniu się po mieście.

NAS Analytics TAG

Kaja - była Miss World Poland i Paweł - aktor i artysta estradowy przekazują swoje wrażenia z jazdy dwoma zupełnie różnymi jednośladami. A wy jak sądzicie - do miasta motocykl czy skuter?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr