tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Miss czy aktor. Kto okazał się lepszym testerem jednośladów Junak? [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Miss czy aktor. Kto okazał się lepszym testerem jednośladów Junak? [FILM]

Autor: Redakcja 2019.09.26, 16:16 2 Drukuj

Jednoślad 125 cm3 do miasta - taki wybór wcale nie jest prosty. Czy ważniejszy jest styl motocykla czy wygoda i praktyczność skutera? Próbowaliśmy rozstrzygnąć ten dylemat, zapraszając do współpracy dwoje mieszczuchów.

Zdania na temat tego czy do miasta lepszy jest skuter czy motocykl, są podzielone. Zapewne dlatego, że każdy ma swoje osobiste preferencje dotyczące takiego pojazdu. Chcieliśmy poznać opinie dwojga użytkowników, których praca polega na przemieszczaniu się po mieście.

NAS Analytics TAG

Kaja - była Miss World Poland i Paweł - aktor i artysta estradowy przekazują swoje wrażenia z jazdy dwoma zupełnie różnymi jednośladami. A wy jak sądzicie - do miasta motocykl czy skuter?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę