tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak 711 - turystyczny maxiskuter (opis, opinia, cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Junak 711 - turystyczny maxiskuter (opis, opinia, cena)

Autor: Redakcja 2019.04.26, 16:24 8 Drukuj

Do oferty firmy Junak wszedł właśnie pierwszy maxiskuter o turystycznym charakterze - model 711, napędzany silnikiem 125 cm3. Dzięki obszernej kanapie i dużej ilości miejsca na nogi oferuje on poziom komfortu rzadko spotykany w klasie 125.

Wprowadzenie możliwości jazdy jednośladem klasy 125 dla kierowców z prawem jazdy kat. B otworzyło drzwi do świata dwóch kółek dla tysięcy nowych użytkowników. Znaleźli się wśród nich również tacy, dla których standardowe modele motocykli i skuterów 125 okazały się za małe i zbyt niewygodne. Rozwiązaniem są turystyczne maxiskutery, które łączą poważne gabaryty i wysoki komfort z przepisowym napędem. Taki pojazd dołączył właśnie do oferty polskiej marki Junak pod nazwą 711.

NAS Analytics TAG

maxi 711 45

Elegancki i komfortowy

Junak 711 jest bardzo nowocześnie wystylizowaną maszyną. Ostre, lecz wciąż eleganckie linie zestawiono z malowanymi na czarno kołami, silnikiem i wydechem oraz podkreślono wykończeniem nadwozia, dostępnym w trzech wersjach malowania: niebieskim, grafitowym i brązowym. Całości wizerunku dopełnia przyciemniana przednia szyba.

Głównymi zaletami tego modelu są bardzo obszerna, dwupoziomowa kanapa z podparciem dla kierowcy oraz duże podesty, które zapewniają odpowiednią przestrzeń na nogi. Do tego dochodzi komfortowo zestrojone zawieszenie. Dzięki temu Junakiem 711 wygodnie jeździ się nie tylko po mieście, ale również w dłuższe trasy. Przydatne są przy tym praktyczne schowki - główny pod kanapą oraz aż dwa zamykane na kluczyk pod kierownicą.

Nowoczesny i oszczędny

Skuter Junak 711 jest również wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak oświetlenie LED i zestaw wskaźników o sportowej stylistyce, łączący analogowe zegary z elektronicznym wyświetlaczem. Tarczowe hamulce działają w kombinowanym systemie CBS, w którym przy naciśnięciu pojedynczej dźwigni hamują oba koła. Dzięki temu cały proces jest bardziej skuteczny, a pojazd zachowuje się stabilnie. Na dobre prowadzenie maszyny wpływają również duże koła - 14 cali z przodu i 13 z tyłu.

Junak 711 napędzany jest oszczędnym, czterosuwowym silnikiem o pojemności 125 cm3 i mocy 8,4 KM, wyposażonym we wtrysk paliwa. Pozwala on rozpędzić maszynę do 85 km/h, a minimalny apetyt na paliwo zapewnia imponujący zasięg ponad 400 km na 14-litrowym zbiorniku.

Korzystna oferta

Wygodny i świetnie zaprojektowany Junak 711 jest również bardzo atrakcyjnie wyceniony. Model ten kosztuje 8999 zł, co czyni z niego jedną z najlepszych ofert w segmencie turystycznych maxiskuterów klasy 125. Sprawdź go sam - dealerzy marki Junak czekają!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Autor: Zbyszek 10/04/2020 08:14

A o co poszo ?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr