tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nietypowy test Junaka RX ONE 125. Z Parya do Dakaru [film]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nietypowy test Junaka RX ONE 125. Z Parya do Dakaru [film]

Autor: Barry 2019.06.09, 09:40 Drukuj

Junak RX ONE 125 to motocykl klasy 125, który ma aspiracje podróżnicze… Tak, to nie żart! Producenci motocykli 125 zwęszyli interes w pojawiającym się zapotrzebowaniu na motocykle przystosowane do trochę dłuższych przejażdżek niż tylko podróż przez miasto do pracy.

Nowy Junak RX ONE 125 oczywiście nie jest w tej klasie prekursorem. Chyba wszyscy znają m.in. Hondę Varadero 125, produkowaną już przecież blisko 20 lat temu (od 2001 r.).

NAS Analytics TAG

Model RX ONE 125 zasilił i tak już bogatą ofertę motocykli 125 marki Junak. Jak sprawdza się w trasie i co zrobić, by dłuższe przejażdżki na motocyklu 125 dawały frajdę i przyjemność z jazdy? Tego i wiele więcej dowiecie się z naszego filmu, którego kręcenie rozpoczęliśmy w Paryżu... Więcej jednak nie zdradzamy, zobaczcie sami:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr