tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nietypowy test Junaka RX ONE 125. Z Paryża do Dakaru [film] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nietypowy test Junaka RX ONE 125. Z Paryża do Dakaru [film]

Autor: Barry 2019.06.09, 09:40 Drukuj

Junak RX ONE 125 to motocykl klasy 125, który ma aspiracje podróżnicze… Tak, to nie żart! Producenci motocykli 125 zwęszyli interes w pojawiającym się zapotrzebowaniu na motocykle przystosowane do trochę dłuższych przejażdżek niż tylko podróż przez miasto do pracy.

Nowy Junak RX ONE 125 oczywiście nie jest w tej klasie prekursorem. Chyba wszyscy znają m.in. Hondę Varadero 125, produkowaną już przecież blisko 20 lat temu (od 2001 r.).

NAS Analytics TAG

Model RX ONE 125 zasilił i tak już bogatą ofertę motocykli 125 marki Junak. Jak sprawdza się w trasie i co zrobić, by dłuższe przejażdżki na motocyklu 125 dawały frajdę i przyjemność z jazdy? Tego i wiele więcej dowiecie się z naszego filmu, którego kręcenie rozpoczęliśmy w Paryżu... Więcej jednak nie zdradzamy, zobaczcie sami:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę