tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nietypowy test Junaka RX ONE 125. Z Paryża do Dakaru [film]
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Nietypowy test Junaka RX ONE 125. Z Paryża do Dakaru [film]

Autor: Barry 2019.06.09, 09:40 Drukuj

Junak RX ONE 125 to motocykl klasy 125, który ma aspiracje podróżnicze… Tak, to nie żart! Producenci motocykli 125 zwęszyli interes w pojawiającym się zapotrzebowaniu na motocykle przystosowane do trochę dłuższych przejażdżek niż tylko podróż przez miasto do pracy.

Nowy Junak RX ONE 125 oczywiście nie jest w tej klasie prekursorem. Chyba wszyscy znają m.in. Hondę Varadero 125, produkowaną już przecież blisko 20 lat temu (od 2001 r.).

Model RX ONE 125 zasilił i tak już bogatą ofertę motocykli 125 marki Junak. Jak sprawdza się w trasie i co zrobić, by dłuższe przejażdżki na motocyklu 125 dawały frajdę i przyjemność z jazdy? Tego i wiele więcej dowiecie się z naszego filmu, którego kręcenie rozpoczęliśmy w Paryżu... Więcej jednak nie zdradzamy, zobaczcie sami:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę