tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati We Ride As One. Jak byo na paradzie 2024?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati We Ride As One. Jak byo na paradzie 2024?

Autor: Dan Wido 2024.05.07, 13:34 Drukuj

Miłośnicy marki Ducati na całym świecie spotkali się 4 maja 2024 roku u swoich lokalnych dealerów, aby celebrować niezwykłe wydarzenie. Mowa tutaj o WeRideAsOne, czyli inicjatywie, która powstała podczas organizacji World Ducati Week w 2022 roku. Wtedy to po raz pierwszy Ducatisti pokazali swoją siłę, wyruszając na parady na całym świecie. Wydarzenie zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez społeczność motocyklową, co pozwoliło zorganizować je już po raz trzeci.

NAS Analytics TAG

Jako posiadacz motocykla marki Ducati udałem się do najbliższego dealera, czyli Moto-Mio w Krakowie, żeby uczcić ten wspaniały dzień. Pogoda była wspaniała, a temperatura nawet trochę za wysoka jak na początek maja. Na miejscu pod salonem pojawiło się około 40 motocykli z czego w paradzie ulicami Krakowa wzięło udział około 30 sztuk. Przejazd miał na celu propagowanie motocyklizmu oraz pokazanie, że motocykle marki Ducati są obecne na rynku i jest ich coraz więcej. Oczywiście jak to na takich wydarzeniach bywa atmosfera była wspaniała, a humory dopisywały. Można było spotkać wielu znajomych oraz nawiązać nowe znajomości. Na trasie parady były dwa przystanki. Jeden bezpośrednio pod Wawelem, gdzie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i drugi pod Galerią Kazimierz, gdzie dla uczestników przygotowany został mały poczęstunek. Podczas parady przechodnie bardzo miło podchodzili do uczestników parady okazując im swoją sympatię i uznanie pozdrawiającymi gestami. Na postojach całe rodziny z dziećmi podchodziły podziwiać piękno włoskiej marki wypytując przy okazji o dane techniczne i wrażenia z jazdy. Miło widzieć, że Ducati myśli o swoich klientach i organizuje tego typu wydarzenia. Dzięki nim budowana jest bardzo przyjazna społeczność motocyklowa zajawiona miłością do marki z Borgo Panigiale. Poza Krakowem w wydarzeniu uczestniczyły jeszcze inne miasta w Polsce (Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań).  Pomimo trochę kiepskiego terminu przypadającego na koniec długiego weekendu majowego Ducatisti w Polsce pokazali klasę, gdyż wydarzenia zgromadziły ponad 200 uczestników. Wszystkim obecnym wielkie dzięki i do zobaczenia za rok!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr