tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Parya do Dakaru - Junak RX One 125 w akcji...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z Parya do Dakaru - Junak RX One 125 w akcji...

Autor: Barry 2019.04.16, 15:57 3 Drukuj

Korzystając z powrotu wiosny i wyjątkowo pięknej pogody wystartowaliśmy z naszym nowym projektem… Sprawdzamy, czy możliwe jest uprawianie turystyki motocyklowej w siodle maszyny klasy 125 ccm! Jedzie z nami nowy Junak RX One 125.

Za motyw przewodni przyjęliśmy wycieczkę z Paryża, położonego niedaleko Bydgoszczy, do Dakaru… Problem w tym, że na mapie Polski nie znaleźliśmy żadnej miejscowości o nazwie Dakar… Możecie być jednak pewni, że znajdziemy jakieś rozwiązanie, a w ostateczności pojedziemy choćby do samego Senegalu…

NAS Analytics TAG

Po drodze będziemy mieć dużo czasu, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w ogóle i jeśli tak, to w jakich okolicznościach, turystyka motocyklowa na sprzęcie klasy 125 ccm ma sens? W podróż wyruszamy za kierownicą RX One 125, czyli pierwszego motocykla w stylu ADV w ofercie Junaka.

Skąd pomysł na produkowanie takiego typu motocykli w klasie 125? Otóż producenci zaobserwowali, że osoby kupujące 125-tki, jeżdżą nimi nie tylko po mieście i na krótkich dystansach, ale zdarzają się również przypadki dalszych wyjazdów. Właściciele 125-tek coraz częściej szukają szczęścia i przygód w krajoznawczej turystyce, pomimo niewielkiej mocy ich motocykli, czy powszechnej opinii, że 125 ccm do turystyki się nie nadaje… Jak jest naprawdę? Sprawdzimy to!

Nakręcimy dla was film z całej akcji, który później znajdziecie na naszym kanale w serwisie YouTube. Zapraszamy również do śledzenia Ścigacza na Instagramie!

Junaka RX One 125 6

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr