tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z Paryża do Dakaru - Junak RX One 125 w akcji... NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Z Paryża do Dakaru - Junak RX One 125 w akcji...

Autor: Barry 2019.04.16, 15:57 3 Drukuj

Korzystając z powrotu wiosny i wyjątkowo pięknej pogody wystartowaliśmy z naszym nowym projektem… Sprawdzamy, czy możliwe jest uprawianie turystyki motocyklowej w siodle maszyny klasy 125 ccm! Jedzie z nami nowy Junak RX One 125.

Za motyw przewodni przyjęliśmy wycieczkę z Paryża, położonego niedaleko Bydgoszczy, do Dakaru… Problem w tym, że na mapie Polski nie znaleźliśmy żadnej miejscowości o nazwie Dakar… Możecie być jednak pewni, że znajdziemy jakieś rozwiązanie, a w ostateczności pojedziemy choćby do samego Senegalu…

NAS Analytics TAG

Po drodze będziemy mieć dużo czasu, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w ogóle i jeśli tak, to w jakich okolicznościach, turystyka motocyklowa na sprzęcie klasy 125 ccm ma sens? W podróż wyruszamy za kierownicą RX One 125, czyli pierwszego motocykla w stylu ADV w ofercie Junaka.

Skąd pomysł na produkowanie takiego typu motocykli w klasie 125? Otóż producenci zaobserwowali, że osoby kupujące 125-tki, jeżdżą nimi nie tylko po mieście i na krótkich dystansach, ale zdarzają się również przypadki dalszych wyjazdów. Właściciele 125-tek coraz częściej szukają szczęścia i przygód w krajoznawczej turystyce, pomimo niewielkiej mocy ich motocykli, czy powszechnej opinii, że 125 ccm do turystyki się nie nadaje… Jak jest naprawdę? Sprawdzimy to!

Nakręcimy dla was film z całej akcji, który później znajdziecie na naszym kanale w serwisie YouTube. Zapraszamy również do śledzenia Ścigacza na Instagramie!

Junaka RX One 125 6

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę