tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTO EXPO POLSKA - rusza sprzedaż powierzchni wystawienniczej

MOTO EXPO POLSKA - rusza sprzedaż powierzchni wystawienniczej

Autor: Lovtza 2015.10.19, 12:17 Drukuj

Pełną parą ruszają przygotowania do stołecznej wystawy motocykli i skuterów. Już w tej chwili można rezerwować powierzchnię wystawienniczą przed zbliżającą się imprezą. Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w dniach od 19 do 21 lutego. Ale to nie koniec zmian, nowa nazwa wystawy to MOTO EXPO POLSKA.

Jeśli chodzi o nową lokalizację, warto zaznaczyć, że EXPO XXI Warszawa to obiekt położony blisko ścisłego centrum Warszawy z dobrym dojazdem zarówno samochodem (duże parkingi na 1500 miejsc), transportem publicznym oraz kolejowym.  Obiekt jest popularnym i ulubionym miejscem organizacji imprez targowych, wystaw, konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, pokazów mody i koncertów.

W roku 2015 7. Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów odwiedziło blisko 19 tysięcy gości, aby zobaczyć ofertę 64 wystawców. Zbliżająca się wystawa MOTO EXPO POLSKA zapowiada się nieco inaczej w porównaniu z poprzednimi nie tylko z uwagi na dogodniejszą lokalizację, ale także w uwagi na zmiany w rynku motocyklowym, gdzie w tym roku pierwsze skrzypce grały motocykle klasie 125cc. 

Więcej informacji na stronie http://www.wystawa-motocykli.pl/kontakt/

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę