tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTO EXPO POLSKA - rusza sprzedaż powierzchni wystawienniczej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOTO EXPO POLSKA - rusza sprzedaż powierzchni wystawienniczej

Autor: Lovtza 2015.10.19, 12:17 Drukuj

Pełną parą ruszają przygotowania do stołecznej wystawy motocykli i skuterów. Już w tej chwili można rezerwować powierzchnię wystawienniczą przed zbliżającą się imprezą. Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w dniach od 19 do 21 lutego. Ale to nie koniec zmian, nowa nazwa wystawy to MOTO EXPO POLSKA.

NAS Analytics TAG

Jeśli chodzi o nową lokalizację, warto zaznaczyć, że EXPO XXI Warszawa to obiekt położony blisko ścisłego centrum Warszawy z dobrym dojazdem zarówno samochodem (duże parkingi na 1500 miejsc), transportem publicznym oraz kolejowym.  Obiekt jest popularnym i ulubionym miejscem organizacji imprez targowych, wystaw, konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, pokazów mody i koncertów.

W roku 2015 7. Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów odwiedziło blisko 19 tysięcy gości, aby zobaczyć ofertę 64 wystawców. Zbliżająca się wystawa MOTO EXPO POLSKA zapowiada się nieco inaczej w porównaniu z poprzednimi nie tylko z uwagi na dogodniejszą lokalizację, ale także w uwagi na zmiany w rynku motocyklowym, gdzie w tym roku pierwsze skrzypce grały motocykle klasie 125cc. 

Więcej informacji na stronie http://www.wystawa-motocykli.pl/kontakt/

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę