tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowości Hondy na MOTO EXPO POLSKA NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowości Hondy na MOTO EXPO POLSKA

Autor: Lovtza 2016.01.25, 14:22 3 Drukuj

Do targów motocyklowych MOTO EXPO POLSKA pozostał zaledwie miesiąc. Już teraz znamy listę wystawców i wiemy, co będzie można zobaczyć na ich stoiskach. Jednym z najciekawiej zapowiadających się, będzie stoisko Hondy.

Wielkie Skrzydło pokaże w tym roku kilka nowości. Wśród nich jest prawdziwy hit, czyli nowa CRF1000L Africa Twin. Nasza redakcja miała już przyjemność testować tą maszynę i wszystko wskazuje na to, że Honda może mieć spory problem z zaspokojeniem popytu. Nową Africę Twin, zarówno w wersji ze skrzynią manualną, jak DTC już za miesiąc zobaczyć będziecie mogli w Warszawie na żywo.

Oprócz CRF1000L Honda pokaże także pozostałe modele z gamy Adventure: VFR1200X oraz VFR800X. Obok nich ważną nowością jest odświeżona kolekcja dwucylindrowych 500-tek. Modele CB500F, CBR500R i CB500X cieszą się w krajach UE bardzo dużym zainteresowaniem, przede wszystkim z uwagi na fakt, że idealnie wpisują się w wymogi kategorii A2. Na rok 2016 500-tki Hondy otrzymały pakiet zmian stylistycznych obejmujących nowe lampy, nowe malowania, większy zbiornik paliwa, opcję regulacji zawieszenia.

Odświeżone zostały także modele serii NC. 750-tki spełniają teraz normy emisji spalin Euro4, otrzymały nową tylną sekcję, nowe amortyzatory Showa oraz ciekawe malowania.

Poza wymienionym maszynami Honda zaprezentuje praktycznie całą swoją ofertę jednośladów dostępną w Polsce, zaczynając od szalenie popularnych maszyn typu CB125F, Forza 125 i PCX, skończywszy na flagowych modelach sportowych i turystycznych.

W tym roku Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w dniach od 19 do 21 lutego. Zmianie ulega nie tylko lokalizacja, ale także nazwa. Targi otrzymały nazwę MOTO EXPO POLSKA, a ich głównym założeniem jest promocja motocykli i skuterów jako przedmiotu pasji, ale także jako znakomitego środka transportu w realiach zatłoczonych aglomeracji.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie www.wystawa-motocykli.pl 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę