tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga konkurs! Zrób zdjęcie w fotobudce i wygraj TomTom Rider!

Uwaga konkurs! Zrób zdjęcie w fotobudce i wygraj TomTom Rider!

Autor: Informacja prasowa 2016.02.17, 12:25 Drukuj

Przyjdź na targi Moto Expo, odwiedź swoisko TomTom, zrób sobie zdjęcie i wygraj nawigację o wartości 1649 zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających targi Moto Expo w sobotę i niedzielę na stoisko TomTom & B2Bike: H1/33/E. Podczas tych dwóch targowych dni na naszym stoisku będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Ci którzy udostępnią je na swoim facebookowym profilu z hashtagiem #tomtomriderexpo będą mieli możliwość wygrania nawigacji motocyklowej TomTom Rider o wartości 1649 zł.

Wygrywa zdjęcie z największą ilością polubień do zakończenia targów, czyli do godziny 18:00 w niedzielę 21.02.

Na stoisku będzie można zapoznać się nie tylko z nawigacją Rider, ale także z najnowszym produktem TomTom przeznaczonym dla aktywnie spędzających czas - kamerą sportową Bandit.

Czekamy na Was od soboty!

Regulamin konkursu dostępny będzie na stoisku H1/33/E

plaka tomtom konkurst

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę