tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga konkurs! Zrób zdjęcie w fotobudce i wygraj TomTom Rider! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga konkurs! Zrób zdjęcie w fotobudce i wygraj TomTom Rider!

Autor: Informacja prasowa 2016.02.17, 12:25 Drukuj

Przyjdź na targi Moto Expo, odwiedź swoisko TomTom, zrób sobie zdjęcie i wygraj nawigację o wartości 1649 zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających targi Moto Expo w sobotę i niedzielę na stoisko TomTom & B2Bike: H1/33/E. Podczas tych dwóch targowych dni na naszym stoisku będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Ci którzy udostępnią je na swoim facebookowym profilu z hashtagiem #tomtomriderexpo będą mieli możliwość wygrania nawigacji motocyklowej TomTom Rider o wartości 1649 zł.

~~~~~------~~~~~

Wygrywa zdjęcie z największą ilością polubień do zakończenia targów, czyli do godziny 18:00 w niedzielę 21.02.

Na stoisku będzie można zapoznać się nie tylko z nawigacją Rider, ale także z najnowszym produktem TomTom przeznaczonym dla aktywnie spędzających czas - kamerą sportową Bandit.

Czekamy na Was od soboty!

Regulamin konkursu dostępny będzie na stoisku H1/33/E

plaka tomtom konkurst

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę