tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTO EXPO POLSKA 2016 - sześć stref dla fanów jednośladów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOTO EXPO POLSKA 2016 - sześć stref dla fanów jednośladów

Autor: Informacja prasowa 2015.11.27, 14:16 Drukuj

Strefa turystyki motocyklowej, motosportu, custom i strefa kobiet to tylko część atrakcji przyszłorocznej edycji MOTO EXPO.

MOTO EXPO POLSKA to nie tylko prezentacja nowości na rynku motocyklowym! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających targi, przygotujemy specjalne strefy, które będą stanowiły dodatkowe atrakcje dla naszych gości. Każda z atrakcji bezpośrednio łączy się jazdą na dwóch kołach.

__________________________________________

STREFA TURYSTYKI MOTOCYKLOWEJ

Miejsce przygotowane z myślą o pasjonatach podróżowania, inspiracja do dalekich i tych całkiem bliskich podróży. Będziemy chcieli porozmawiać z ludźmi, którzy na motocyklu przejechali kawał ziemskiego globu, jednocześnie chcemy też pokazać miejsca w Polsce, które są warte odwiedzenia. Zaproszeni goście będą mogli opowiedzieć o swoich przygodach, miejscach, które odwiedzili a także przekazać naszym gościom podstawowe informacje na co należy zwracać szczególną uwagę przygotowując się do dalekiej wyprawy.

STREFA MOTO SPORT

Ryk silników, entuzjazm kibiców, piękne kobiety no i przede wszystkim najszybsze motocykle, to wszystko możecie zobaczyć na Mistrzostwach Polski w Wyścigach Motocyklowych, ale teraz również na MOTO EXPO 2016. Pokażemy gościom jak wyglądają zawody motocyklowe ‘od środka’, przedstawimy sylwetki zawodników oraz teamy startujące w Pucharze Polski, to wszystko oczywiście w asyście wyścigowych maszyn. Będzie to miejsce gdzie można porozmawiać z zawodnikami, zasięgnąć informacji na motosportu w Polsce, uzyskać porady od mechaników oraz obejrzeć prawdziwe wyścigowe bolidy. Będzie również prawdziwa adrenalina, a dostarczy nam jej… wyścig czołowych polskich zawodników na dmuchanych motocyklach!

STREFA CUSTOM

Custom Culture to na zachodzie potężny trend w branży moto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów chcemy zaprezentować kilkanaście motocykli typu cafe racer/bobber/scrambler, które powstały w polskich garażach i warsztatach. To miejsce gdzie każdy z zainteresowanych gości będzie mógł porozmawiać z twórcami tych niecodziennych maszyn, uzyskać informacje na temat serwisu i budowy oraz imprez branżowych. To także miejsce gdzie będziemy chcieli zaprezentować wszystkie związane z tym trendem elementy takie jak akcesoria, odzież oraz przedstawić sylwetki najważniejszych serwisów polskiej areny custom.

STREFA KOBIET

Na szczęście coraz częściej na polskich drogach możemy zauważyć kobiety na motocyklach, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom płci pięknej, chcemy przedstawić sylwetki znanych kobiet, dla których motocykl jest częścią życia. To także miejsce prezentacji najnowszych trendów odzieży motocyklowej przeznaczonej dla kobiet. Niewątpliwą atrakcję będzie prezentacja sylwetek zawodniczek startujących w Mistrzostwach Polski MX, dziewczyny opowiedzą o zawodach, o przygotowaniach do startów oraz przedstawią nam swoje motocykle.

STREFA FOTO

Dla odwiedzający imprezę MOTO EXPO, przygotujemy specjalną wystawę fotograficzną gdzie chcemy pokazać zdjęcia jednego z fotografów, który zajmuje się motocyklami, będą motocykle sportowe, będą zdjęcia z podróży, będzie również motocross i zdjęcia studyjne. Wystawa będzie również pretekstem do przeprowadzenia konkursu MISS MOTO EXPO.

STREFA DLA  DZIECI

Pamiętamy również o maluchach, które przyjeżdżają z rodzicami na naszą imprezę, w specjalnie przygotowanej strefie będą mogły poznać podstawowe zasady ruchu drogowe podczas zajęć prowadzonych przez policjantów ze Stołecznej Komendy Drogowej. Będzie to również miejsce gdzie pokażemy maluchom jak działa silnik motocyklowy, dzieciaki będą mogły również zaprojektować swój wymarzony motocykl.

MOTO EXPO POLSKA 2015 odbędzie się 19-21 lutego 2016 roku w Centrum Handlowym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Szczegółowe informacje: www.wystawa-motocykli.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę