tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowości Can Am wkrótce w Warszawie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowości Can Am wkrótce w Warszawie

Autor: Lovtza 2016.01.26, 12:52 Drukuj

Wiemy nieco więcej o kolejnych nowościach, które zobaczyć będziecie mogli w czasie MOTO EXPO POLSKA. Tym razem słów kilka o znakomitych czterokołowcach i pojazdach rekreacyjnych Can Am, które znajdziecie na stoisku przygotowanym przez importera tej marki, firmę Taurus Sea Power.

Wiemy, że w halach przy ulicy Prądzyńskiego zobaczycie obszerną kolekcję pojazdów gotowy do pracy i do rozrywki. Najciekawszymi nowością będą z pewnością modele Spyder F3 Triple Black Special Edition i Maverick X ds Turbo.

NAS Analytics TAG

Ten pierwszy jest dopracowaną i bogato wyposażoną wersją modelu Spyder, podaną w modnej ostatnio buntowniczej stylizacji. Pojazd dysponuje 115 konnym silnikiem Rotaxa i da się skonfigurować zarówno do miejskich przelotek, jak i do dłuższych turystycznych wypadów. 

Drugą ważną nowością będzie Maverick X ds Turbo. Tutaj konstruktorzy zdecydowali się na zastosowanie doładowanego silnika o pojemności jednego litra, który osiąga 131KM. Przy masie pojazdu nieco ponad 630 kg zapewnia to znakomite osiągi.

W tym roku Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w dniach od 19 do 21 lutego. Zmianie ulega nie tylko lokalizacja, ale także nazwa. Targi otrzymały nazwę MOTO EXPO POLSKA, a ich głównym założeniem jest promocja motocykli i skuterów jako przedmiotu pasji, ale także jako znakomitego środka transportu w realiach zatłoczonych aglomeracji.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie www.wystawa-motocykli.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę